www.svethardware.cz
>
>
>

Spotify mělo údajně končit s podporou Windows Phone, zpráva byla popřena

Spotify mělo údajně končit s podporou Windows Phone, zpráva byla popřena
, , aktualita
Dnes se na internetu objevily zprávy, že Spotify skončí s podporou své mobilní aplikace pro operační systém Windows Phone 8.x. Proti tomu se zvedla velká vlna nevole. Zpráva údajně vyšla ze samotného Spotify, byla ale také popřena a objeví se nová aktualizace.reklama
Internetem dnes kolují zprávy, že Spotify hodlá ukončit podporu mobilní verze aplikace pro Windows Phone 8.x. Aplikace prý bude nadále k dispozici, ale už nevyjdou žádné nové verze, které by opravovaly chyby nebo přinášely nové funkce. Ohledně verze pro Windows 10 bylo řečeno, že není jisté kdy a zda se vůbec tato verze objeví. Toto vše vzniklo na základě údajného e-mailu od Spotify na dotaz uživatele, kdy bude updatována aplikace ve verzi pro mobilní Windows. Tedy žádná oficiální informace.


Spotify logo


Tato zpráva pochopitelně vyvolala obrovskou nevoli, neboť i přesto, že mobilní verze operačního systému Windows nejsou příliš rozšířené, dotýká se to milionů uživatelů. Mnoho z nich ve fórech vyjádřilo svůj nesouhlas tím, že chtějí zrušit předplatné. Nicméně na diskuzním fóru Spotify je odpověď přímo od Spotify (uživatelka Meredith), která zmiňuje, že se chtějí posunout dál a hodlají vylepšit podporu Windows 10 dalším updatem na verzi 5.2, která by měla být dostupná v průběhu dneška.

S Windows 10 tedy problémy nebudou a patrně si tak Spotify užijí nadále i majitelé starších verzí WP 8.x. Zároveň byli uživatelé vyzváni k vyjádření názoru na tvorbu univerzální aplikace pro Windows 10. Prozatím to vypadá na velký zájem o univerzální verzi.

Zdroj: windowscentral.com, gsmarena.com
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek