www.svethardware.cz
>
>
>
>

SSD disky SanDisk Z400s pro embedded aplikace

SSD disky SanDisk Z400s pro embedded aplikace
, , aktualita
Společnost SanDisk uvedla nové SSD disky řady Z400s, které jsou určené zejména pro nejrůznější embedded aplikace jako jsou střežící systémy, obrazovky ve veřejných prostorách nebo třeba pokladny v restauracích.reklama
SanDisk rozšířil portfolio svých SSD disků o podnikovou řadu Z400s. Ta je určená zejména pro embedded aplikace, tedy různé přístroje typu pokladen (např. v restauacích), zařízení obsluhující reklamní displeje, střežící systémy, případně některé typy notebooků nebo automatů. Tato řada má přinést vyšší výkon než běžné pevné disky (dle výrobce až 20×), to vše při vyšší spolehlivosti (5×), velmi nízké spotřebě (1/20 spotřeby HDD) a vzhledem k tomu, že jde o SSD disk, chce být i za rozumnou cenu.


SanDisk Z400s


Vyrábět se bude jako 2,5" 7mm disk, mSATA nebo karty M.2 2280. K dispozici budou kapacity 32 GB, 64 GB, 128 GB a 256GB, jejich životnost (množství zapsaných dat Total Bytes Written) činí v pořadí uvedených kapacit 20 TBW, 40 TBW a u obou nejvyšších kapacit shodně 72 TBW. Rychlost sekvenčního čtení má dosahovat 549 MB/s, u zápisu je podstatně nižších, ale stále slušných 330 MB/s. Pokud jde o náhodné přístupy, výrobce slibuje 33000 IOPS při čtení a 62000 IOPS při zápisu. Disky mohou pracovat při teplotách 0 °C až 70 °C, ve vypnutém stavu přežijí rozsah -55 °C až 85 °C.

Zdroj: sandisk.com
Nejpopulárnější pevné disky
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek