www.svethardware.cz
>
>

Star Citizen si můžete tento týden vyzkoušet zdarma

Star Citizen si můžete tento týden vyzkoušet zdarma
, , aktualita
Očekávaná vesmírná hra Star Citizen od tvůrců slavné série Wing Commander se stala jedním z nejúspěšnějších crowdfundingových projektů, když dokázala vybrat 100 milionů dolarů. Nyní si můžeme zdarma vyzkoušet, co díky nim vzniklo.reklama
Na konci minulého roku se ukázalo, že na vývoj hry Star Citizen vybral kolektiv Chrise Robertse v přepočtu již 2,5 miliardy korun, a to především na stránkách RSI (Roberts Space Industries). Kampaň probíhala také na Kickstarteru, kde se vybralo "pouze" něco přes 2 miliony dolarů, přičemž tamní cíl byl půl milionu. Vývoj Star Citizen je tedy z finančního hlediska velice dobře zabezpečen, a tak bychom měli očekávat, že půjde o skutečně velkolepé dílo. O tom se můžete nyní přesvědčit sami, protože až do pátku je možné hrát tuto hru zdarma v rámci týdne Free Fly.

Konkrétně si můžeme vyzkoušet Star Citizen Alpha 2.1.2, který představuje samotné jádro vyvíjeného světa známé jako Crusader nebo mini-PU. Obsahuje několik vesmírných stanic, různá prostředí, naskriptované mise a oproti předchozím verzím má být výrazně větší.

Vedle toho je přístupná "hra ve hře", tedy Arena Commander, již vývojáři využívají pro testování letových schopností lodí a soubojů mezi nimi. My si ji můžeme vyzkoušet právě pro svádění soubojů s umělou inteligencí nebo s dalšími hráči. A nakonec je přístupný Social Module, který slouží jako startovní bod s možností komunikace s ostatními hráči. Abyste si to vše mohli vyzkoušet, nejdříve je třeba se zaregistrovat.

Další novinka je, že od 14. února se od sebe oddělí Squadron 42 a Star Citizen, které tak od té doby budou představovat dva samostatné balíčky. Squadron 42 tak bude k dispozici buď jako samostatný titul, nebo jako volitelné rozšíření hry Star Citizen. Pokud máte zálusk na oba tituly, je doporučeno si Star Citizena pořídit ještě před tímto rozdělením. Squadron 42 na rozdíl od vlastní hry Star Citizen nabídne singleplayerový příběh začátečnického pilota v UEE Navy, jehož kariéra se bude vyvíjet na jedné z velkých lodí.

Zdroj: Star Citizen
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek