www.svethardware.cz
>
>
>

Steam Free Weekend: hrajte zdarma

Steam Free Weekend: hrajte zdarma
, , aktualita
Společnost Valve odstartovala svou zatím největší akci Free Weekend, která začala již včera večer. Po celý tento víkend si budeme moci zdarma stáhnout, nainstalovat a hrát plné verze deseti vybraných her. A to není vše.reklama
Valve Steam Free Weekend je tedy velká promo akce, která byla připravena na tento víkend a odstartovala již včera v sedm večer. S pomocí uvedených odkazů si tak můžete přímo ze služby Steam stáhnout některou z deseti nabízených her (nebo klidně všechny) a zdarma si ji zahrát. Valve si od toho pochopitelně slibuje asi především to, že se hry zalíbí a uživatelé si je po ukončení akce koupí.

Jde tedy o následující nabídku (odkazy vedou přímo do obchodu Steam):

Firma Valve navíc slíbila, že po ukončení akce si zákazníci budou moci tyto hry velmi výhodně zakoupit, takže pokud jste o nějakém titulu uvažovali, není nic lehčího než si jej takto vyzkoušet.

Další zpráva se týká hry Aliens versus Predator Classic, který můžete získat zdarma od serveru GOG.com. Ten ji nabídne v rámci propagace svého multiplayerového software Galaxy. Stačí se zaregistrovat a stáhnout si betaverzi tohoto softwaru a výměno za to je slíben e-mail s klíčem pro zmíněnou hru, jenž by měl dorazit během několika dnů. Čas na to máte do zítřejších 11 hodin.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  6 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře