www.svethardware.cz
>
>
>
>

Steam měl bezpečnostní problém, lidé mohli vidět účty jiných

Steam měl bezpečnostní problém, lidé mohli vidět účty jiných
, , aktualita
Herní portál a obchod Steam měl dnes velký problém s bezpečností. Pokud jste se přihlásili ke svému účtu, mohlo dojít k tomu, že se vám zobrazil účet někoho jiného a mohli jste vidět veškeré jeho přístupné údaje.reklama
Pokud jste se dnes přihlašovali ke Steamu, mohli jste narazit na zajímavý bezpečnostní problém. Některým uživatelům se totiž po přihlášení nezobrazil jejich účet, ale účet někoho úplně jiného. Mohli tak vidět nejen jeho hry, ale také údaje o jeho osobě. Pokud jde o údaje o platební kartě, ty by ve Steamu neměly být kompletně zobrazovány a k úplným údajům o kartách by se tak nikdo neměl dostat.


Steam logo


Podle moderátorů na fóru mohla za problém změna v konfiguraci serverů v souvislosti s cachováním dat a nešlo o žádný hackerský útok. Problém na Steamu trval jen jednu hodinu a nyní by už vše mělo být opraveno.

Zdroj: theverge.com, steamcommunity.com
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek