www.svethardware.cz
>
>
>

Steam omezí účty, dokud jejich majitelé neutratí alespoň 5 USD

Steam omezí účty, dokud jejich majitelé neutratí alespoň 5 USD
, , aktualita
Společnost Valve provozující herní portál Steam se rozhodla, že uživatelé budou mít značně omezené účty a budou v podstatě odříznuti od komunity, dokud neutratí alespoň 5 dolarů. Chce tak bojovat proti spamu a phishingu.reklama
Valve tedy má nové pravidlo, které by nemělo postihnout normální uživatele Steamu, však lze předpokládat, že ti na něm již zakrátko po registraci utratí více jak 5 dolarů. Pokud si ale někdo bude zakládat účty jen kvůli tomu, aby mohl parazitovat na fórech, čili spamovat nebo se i snažit ostatní uživatele okrádat, bude mít bez utracení oné počáteční sumy smůlu a s častou obměnou účtu se mohou zvláště spammerům jejich aktivity prodražit.

Samotná Steam Support, čili pracovníci podpory služby Steam, k tomu říkají, že spammeři obvykle využívají účty, z nichž neproběhly žádné nákupy, takže vzniklé omezení by mělo být účinné, i když asi ne všeřešící. Co tedy nemohou dělat ti, kteří ještě svých 5 dolarů neutratili?
  • Posílat pozvánky přátelům
  • Otevřít skupinovou diskuzi
  • Hlasovat na Greenlight, Steam Reviews a Workshop
  • Působit na Steam Market
  • Často přispívat na diskuzní fóra
  • Postupovat v hierarchii Steam Profile Levels (uzamčeno na úroveň 0)
  • Využívat Steam Workshop a jeho diskuze
  • Využívat Steam Web API

Valve také uvádí, že myslel i na to, jak se dá pětidolarové omezení obejít. Nebude to možné třeba aktivováním jinde zakoupené hry nebo titulu, který jsme dostali třeba ke grafické kartě. Budeme tedy nuceni u každého účtu utratit pět dolarů přímo na Steamu.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře