www.svethardware.cz
>
>
>

Steam Store je nyní chytřejší a přizpůsobuje se

Steam Store je nyní chytřejší a přizpůsobuje se
, , aktualita
Společnost Valve provozující obchod Steam Store představila jeho nový design i nové funkce. Nás budou zajímat především ony nové funkce, které mají zajistit lepší funkci a také přizpůsobení se uživatelovým potřebám.reklama
Nový Steam Store tedy vypadá trošku jinak a také funguje jinak. Můžeme mluvit o Steam Discovery Update, čili aktualizaci, která má zajistit větší pohodlí při nakupování, při němž nám obchod může poskytovat také doporučení v závislosti na tom, co se o nás do té doby naučil. Využívá k tomu různé statistiky včetně historie hraní.

Obchod si můžeme také sami přizpůsobit tím, že z jeho nabídky rovnou vyloučíme tituly, které již vlastníme, nebo rovnou i celé herní žánry, jež nás nezajímají. Filtry herních titulů jsou už v podstatě nutností vzhledem k jejich vzrůstajícímu počtu (v posledních 9 měsících se jich objevilo na 1300), kvůli němuž bylo hledání toho pravého zdlouhavé, pokud jsme samozřejmě nešli najisto. A to byl právě i hlavní důvod, proč Valve provedl tyto změny.

Dále si můžeme přizpůsobit také vzhled hlavní stránky a zvolit si, které typy produktů chceme kde vidět. Vespod pak uvidíme další sekce jako denně aktualizované Novinky ve službě Steam, kde se máme setkat s těmi nejzajímavějšími tituly. Ty můžeme sledovat, přidat si do seznamu přání, rovnou koupit, nebo rovnou zatrhnout, že nemáme zájem. Pak tu je Doporučeno pro Vás s nabídkou titulů, které se podobají těm, které hrajeme.

Mezi novinky také patří recenze a doporučení od správců (Steam Curators), jejichž příspěvky můžeme sledovat a hodnotit. Nakonec měl Valve vylepšit funkci vyhledávání a filtrování dle jména, tagů, popisu nebo vlastností hry. Uživatelé tak mohou používat vyhledávací řetězce jako Vampires, Co-op dungeon a podobně a Steam mu nabídne vhodné hry. Je zřejmé, že užitek z toho všeho bude mít také samotný Valve, který bude moci lépe zaměřit svou reklamu na svých 100 milionů uživatelů.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat? Šestá Civilizace se blíží, co budeme potřebovat?
Už za necelý měsíc si budeme moci zahrát šestý díl hry Civilization Sida Meiera. Vývojářské studio Firaxis společně s 2K Games nyní oznamuje, jaké jsou minimální a doporučené specifikace pro PC. Stačit bude i slabší sestava.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek