www.svethardware.cz
>
>
>
>

SteelSeries Rival 100: levná a výkonná herní myš?

SteelSeries Rival 100: levná a výkonná herní myš?
, , aktualita
Společnost SteelSeries si připravila herní myš s označením Rival 100, kterou řadí do sektoru entry level a uvádí, že má nabídnout bezkonkurenční výkon i cenu. Co to tedy v překladu znamená?reklama
Pokud očekáváte myš v ceně pár stovek, budete zklamáni, protože tato myš se bude prodávat za 40 dolarů a stejnou částu v eurech, tedy nějakých 1100 Kč. To tedy v žádném případě nezapadá do představy levné herní myši, ale pojďme dále. SteelSeries Rival 100 je vybavena optickým senzorem PixArt, má RGB podsvícení a nabídne svých šest tlačítek.

Cílem firmy SteelSeries tedy bylo dle slov jejího šéfa vyvinout myš, která za svou cenu nabídne daleko více než jiné modely a dále se ohání procenty. Rival 100 je prý při sledování povrchu o 40 procent přesnější a o 33 procent "rychlejší" tedy schopna sledovat rychlé pohyby, a to v porovnání s nejbližší konkurencí. Co se týče podsvícení, pak dle fotografií jde o logo a boky kolečka, která můžeme díky Prism RGB nechat rozsvítit libovolnou barvou.

Spínače pod tlačítky této myší mají vydržet 30 milionů stisků a je možné měnit jejich funkce, stejně jako nastavit parametry senzoru. Jde optický PixArt 3059-SS, který nabídne 8 úrovní rozlišení až k maximálním 4000 dpi, schopnost sledovat povrch rychlostí až 143 palců za sekundu a maximální akcelerace je 20 G. Pro nastavení myši poslouží GameSense.

SteelSeries Rival 100 je už nyní k dispozici přímo na stránkách výrobce, ale na našem trhu ji zatím nenajdeme.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek