www.svethardware.cz
>
>
>

Streamovací NVIDIA GRID brzy nabídne už 40 her

Streamovací NVIDIA GRID brzy nabídne už 40 her
, , aktualita
NVIDIA provozuje službu GRID pro hraní streamovaných her, díky čemuž si můžeme užít kvalitní grafiky i na zařízeních, která by její vykreslení nezvládla. A tato služba bude mít již brzy nabídku 40 titulů včetně několika AAA.reklama
V příštích týdnech bude na NVIDIA GRID k dispozici trojice populárních AAA titulů, a to konkrétně Saints Row IV, Alan Wake a Metro: Last Light Redux, jež posbíraly řadu ocenění herních magazínů. Nejdříve bude k dispozici ještě v tomto týdnu Saints Row IV, Alan Wake dorazí 24. února, čili příští úterý. Nakone dorazí Metro: Last Light Redux, a to také v úterý 3. března. Společně s těmito hrami dosáhne nabídka GRID celkem 40 her.

NVIDIA říká, že GRID pracuje jako služba streamující filmy (třeba Netflix), ovšem je optimalizovaná pro hry. Ovšem v současnosti je spojena s herními konzolemi SHIELD a k dispozici je pouze v USA, Kanadě a západních zemích Evropy vyjma Německa. Nicméně právě Netflix se má k nám dostat již někdy v průběhu tohoto roku, takže proč by nemohl i GRID? Pokud ale bude k dispozici, uživatel musí mít k dispozici alespoň 10Mb/s internetovou konektivitu, aby si mohl hry plně užít. A asi by to pak také chtělo další evropský GRID server, neboť nejbližší je v Irsku.

GRID Gaming Service je tedy nyní k dispozici majitelům zařízení SHIELD, a to zdarma, což je jistě velké lákadlo a pobídka k jeho zakoupení. Nicméně NVIDIA říká, že GRID bude zdarma alespoň do 30. června, takže to rozhodně nebude napořád. Otázka tedy je, jaké ceny pak NVIDIA nastaví a zda je uživatelé přijmou.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů