www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Také se vám ve Windows 8.1 nenainstalovala aktualizace KB3022345?

Také se vám ve Windows 8.1 nenainstalovala aktualizace KB3022345?
, , aktualita
Pokud se vám ve Windows nenainstalovala volitelná aktualizace KB3022345, pak v tom nejste sami, protože tenhle problém má mnoho uživatelů. A Microsoft zatím neposkytl informace, jak tento problém řešit.reklama
Aktualizace se u některých uživatelů odmítá nainstalovat a vyhodí chybovou hlášku 800F0922. K tomu se dá říci, že u Windows 8.1 bohužel jde o opakující se typ problému. Některé uživatele už dříve takhle potrápil Update 1, další zase loňská velká letní, nebo loňská velká podzimní aktualizace.


Chybová hláška 800F0922


Tradičně zabírala v podobných případech kombinace těchto tří příkazů zadaná buď postupně v příkazové řádce, nebo spuštěná v dávkovém souboru:

sfc /scannow
dism.exe /online /cleanup-image /scanhealth
dism.exe /online /cleanup-image /restorehealth

Jenže tentokrát si i tahle „magická“ sekvence příkazů vyláme zuby na daném problému. A nepomáhá ani jiný tradiční recept – manuální stažení záplaty a její manuální instalace. Na internetu zatím (v době psaní článku) řešení není a ani Microsoft prozatím na problém nijak nereagoval. Také máte dojem, že aktualizace u předchozích verzí Windows (zejména XP a 7) fungovaly podstatně spolehlivěji?

Osobní zkušenost na závěr, zkoušel jsem během posledních tří dnů updatovat čtyři úplně rozdílné počítače (dva notebooky a dva desktopy různého stáří i konfigurace) a aktualizace KB3022345 se nenainstalovala ani jednou. Takže pokud máte i vy stejný problém, určitě v tom nejste sami. Je nás takto „postižených“ mnohem víc a o tomhle problému už píše mnoho IT webů po celém světě.

Zdroj: Technet (Microsoft)
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu" Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu"
Společnost Google pro svou službu Translate připravila nový překladový systém GNMT, o němž říká, že výrazně sníží počet chyb. Google dokonce uvádí, že se úroveň překladu systému GNMT blíží tomu, čeho jsou schopni lidé.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek