www.svethardware.cz
>
>
>
>

Team Group uvádí výkonná SSD mSATA MP1

Team Group uvádí výkonná SSD mSATA MP1
, , aktualita
Úložná zařízení typu SSD v podobě malých karet pro rozhraní mSATA jsou stále oblíbenější, a to nejen v mobilním sektoru. Nyní se jejich výběr na trhu ještě rozroste o nové modely mSATA MP1 od společnosti Team Group.reklama
Team Group mSATA MP1 slibují slušný výkon, který budou moci využít majitele různých typů přenosných počítačů, ale i desktopových modelů včetně Intel NUC a podobných formátů. Zapotřebí je mít pouze volnou pozici pro karty mSATA kompatibilní s rozhraním SATA 6 Gbps.

Tyto malé kartičky si už v ničem nezadají s klasickými 2,5" SSD, i když jejich výkon je přeci jen obvykle mírně pokulhává, především s ohledem na maximální zápis. Využívají stejné rozhraní jako desktopové modely a díky němu mSATA MP1 dosahují rychlosti čtení až 530 MB/s a zápisu až 440 MB/s.

Vedle toho tu je podpora Intel SRT, čili Smart Response Technology, takže SSD může fungovat jako rychlá vyrovnávací paměť pro pevný disk, kde budou uložena často využívaná data. K dispozici budou tři verze s kapacitami 64 GB, 128 GB a 256 GB, k nimž výrobce poskytuje doživotní záruku. To je vše, co nám o nových MP1 prozradil.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější pevné disky
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář