www.svethardware.cz
>
>
>
>

Tesoro Thyrsus: myš pro MMO a MOBA

Tesoro Thyrsus: myš pro MMO a MOBA
, , aktualita
Šest bočních tlačítek pro palec nabídne nová počítačová myš Tesoro Thyrsus, která je určena pro hry typu MMO a MOBA, čili multiplayerové internetové hry. Jedná se o optickou myš slibující mimo jiné ergonomický design.reklama
Ale to je v podstatě samozřejmé, však nám nikdo nebude nabízet myš, která se má držet nepohodlně. Všimnout si můžeme toho, že myš je uprostřed mezi hlavními tlačítky trošku prohnutá a celkově se z levé strany svažuje. Už jen kvůli tomu se nebude hodit pro levou ruku, natož když k tomu ještě přičteme šest očíslovaných bočních tlačítek.

Thesoro Thyrsus dostala své označení po holi Dionýsa a založena je na optickém senzoru a krom šesti bočních má dvě hlavní tlačítka, kolečko s dalším tlačítkem a pak tu je ještě jedno blízko vrcholu těla myši, které bude mít vyhrazenu nějakou speciální funkci. Nicméně výrobce mluví o tom, že tu máme plných deset programovatelných tlačítek, takže by tu nemělo být ani jedno, jehož výchozí funkci nebudeme moci změnit.

Nastavení budeme moci uložit do integrované 64kB paměti a nakonfigurovat si v softwaru Tesoro User Interface (UI) až 5 profilů a 35 maker skládajících se z až 1600 jednotlivých záznamů. Uživatel také bude moci nastavit hodnotu DPI v šesti krocích, přičemž maximem je 8200. Senzor má ještě ve specifikacích maximální rychlost 150 ips a akceleraci 30 g a pokud bychom tedy měli hádat, o jaký půjde, byl by tu kandidát Avago ADNS-9800, jenomže to není optický, ale laserový senzor. Bude tu tedy asi něco jiného.

Dále si ještě můžeme nastavit maximální dotazovací frekvenci (až 1000 Hz) a také barvu podsvícení zadního loga a kolečka. USB kabel má pletenou bužírku, dvoumetrovou délku a pozlacený konektor.

Myš budeme moci na trhu hledat od srpna pod označením TS-H8L, přičemž doporučená cena na americkém trhu je 69 USD.

Zdroj: TZ Tesoro
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek