Thermaltake Core V51 v jasně zeleném kabátku

Thermaltake Core V51 v jasně zeleném kabátku
, , aktualita
Společnost Thermaltake si připravila počítačovou skříň Core V51 Riing Edition, která na první pohled zaujme svým jasně zeleným panelem a stejnobarevným podsvícením. Je zřejmé, že tato skříň bude především pro příznivce NVIDIE.reklama
Však právě společnost NVIDIA používá zelenou barvu, zatímco její rival, společnost AMD, je tábor červených, což platilo i v dobách firmy ATI. Právě k hardwaru od NVIDIE bude pasovat nová skříň Core V51 Riing Edition od Thermaltake, která vznikla skloubením modelu skříně Core V51 a ventilátorů Riing 14 s LED podsvícením. Výrobce se také nezapomněl pochlubit, že zmíněná skříň získala ocenění Red Dot Award Product Design 2015.

Ve skříni Core V51 Riing najdeme celkem tři ventilátory Riing s velikostí 140 mm a LED podsvícením. Dle Thermaltake jde o skříň určenou především pro nadšence, kteří potřebují model typu Middle Tower, jenž pojme i základní desky formátu E-ATX. Vedle toho můžeme ale dovnitř umístit také desky ATX a Micro ATX. Dle pohledu ale tato skříň asi nebude příliš vhodná pro opravdový formát E-ATX (305 x 330 mm), však taková deska by přesahovala přes otvory pro kabely. Jenomže dnes se za E-ATX označují i desky s rozměry od 305 x 257 mm, čili jen o 13 mm širší než desky formátu ATX.

Pro úložná zařízení tu máme jednak dvě externí 5,25" pozice, které pojmou ale i 3,5" disky. Pak tu je dalších pět diskových pozic, jež jsou modulární, takže je můžeme odšroubovat, aby se dovnitř vešly i dlouhé karty zasahující do jejich prostoru, anebo můžeme namísto nich dopředu dát radiátor vodního chlazení. Připravena je konkrétně pozice pro až 360mm nebo 280mm radiátor vybavená prachovým filtrem. Thermaltake je osadil dvěma 140mm ventilátory Riing, které mají otáčky 1400 RPM při 28 dBA a díky kabelu s odporem je můžeme srazit na 1000 RPM (22 dBA). Do horních pozic se pak vejdou dokonce tři 140mm ventilátory či 420mm radiátor.

Procesorový chladič může být vysoký až 185 mm, zdroj hluboký 220mm a grafické karty mohou mít na délku 310 mm nebo až 480 mm, pokud jim uvolníme místo. Rozměry skříně jsou 540 x 236 x 550 mm a hmotnost 10,8 kg, přičemž vyrobena byla nez klasické oceli SECC, ale z SPCC.

Zdroj: TZ Thermaltake
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře