www.svethardware.cz
>
>
>

Titanfall 2 je na cestě, slibuje i kampaň pro jednoho hráče

Titanfall 2 je na cestě, slibuje i kampaň pro jednoho hráče
, , aktualita
Na Youtube byl zveřejněn teaser, který nám dá nahlédnout do světa Titanfall 2. Tato nová hra se chystá pro PC i konzole Xbox One a PlayStation 4 a navazuje na původní velice úspěšný titul, který pomohl s prodejem Xbox One.reklama
Původní Titanfall přišel na trh před více než dvěma lety a určen byl pro PC, Xbox One a Xbox 360. Microsoft této hře vděčí za to, že mu podstatně zvýšila prodeje konzole Xbox One, která byla tehdy jen čtyři měsíce stará, a to až o sto procent v průběhu prvních týdnů. Není tedy divu, že se na úspěch prvního dílu bude snažit navázat chystaný Titanfall 2, jenž už bude určen i pro PS4 od Sony. Respawn Entertainment přitom hodlají nabídnout opravdovou kampaň pro jednoho hráče, která už nebude pouze v podobě tréninkových misí.

Pokud jste tedy měli rádi původní Titanfall, bude na co se těšit, i když samotný teaser toho jako obvykle moc neukazuje. Rozpoznat můžeme leda tak to, že roboti budou mít k dispozici také obrovské meče. Existují ale obavy, které se týkají výkonu.


Původní Titanfall pro Xbox One běžel v rozlišení 792p a zdaleka nebylo dosaženo cílových 60 FPS, ačkoliv se Respawn snažili výkon zlepšit vydáváním aktualizací. I přesto snímkovací frekvence občas klesla až k 30 FPS. Co se týče PC, jejich verze také doznala jistých kompromisů, ovšem osobní počítače se od té doby na rozdíl od Xbox One posunuly dále a než Titanfall 2 vstoupí na trh, k dispozici již jistě budou i nové karty generací Pascal a Polaris.

Nicméně konzole Xbox One a PS4 se už usadily na trhu a mluví se o již vyspělých vývojářských nástrojích, jež umožní jejich hardware využívat efektivněji a vzhledem k úspěchu prvního dílu mají Respawn jistě také dostatek financí na vývoj. Musíme tedy věřit, že poskytnou kvalitní podívanou i na televizních obrazovkách napojených na PS4 i slabší Xbox One.

Zatím se tedy o Titanfall 2 toho moc neví a počkat si musíme do 12. červa, kdy by měli autoři během EA Play v Los Angeles a Londýně prozradit více. Ví se rovněž, že Respawn mají v rukávu i další vyvíjené projekty, a to včetně mobilní hry ze světa Titanfall. Především jde ale o zatím neznámou novinku z oblasti 3D stříleček z třetího pohledu.

Zdroj: Extremetech

Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek