www.svethardware.cz
>
>
>
>

TORQ X10: EVGA se pouští do výroby herních myší

TORQ X10: EVGA se pouští do výroby herních myší
, , aktualita
Trh s herními periferiemi je už tak nepřehledný a plný různých značek, že jedna navíc už nehraje roli. Jde ale o firmu EVGA, která je renomovaným výrobcem grafických karet či desek a od takovéto firmy bychom přeci jen mohli očekávat něco navíc.reklama
Pro začátek tu tedy máme herní počítačovou myš EVGA TORQ X10, která je dle slov výrobce zaměřena na hardcorové hráče. Jedná se o model s univerzálním designem, který je tak vhodný pro pravou i levou ruku.

EVGA pro jeho sestavení využila pevnou kovovou základnu a povrch pokrytý uhlíkovými vlákny. Klouzat pak budeme po klasických teflonových podložkách (PTFE).

Dále tu máme na obrázku výše zobrazený systém pro úpravu velikosti, který evidentně poslouží k nastavení zadního krytu pomocí šroubku a vnitřního mechanismu. Nechybí pak ani systém pro úpravu hmotnosti.

EVGA si pro svou prvotinu vybrala osvědčený laserový senzor Avago ADNS-9800 s rozlišením 8200 dpi, což je prostě sázka na jistotu, stejně jako tlačítka značky Omron, jež mají vydržet přes 20 milionů stisků.

Celkově pak získáme devět programovatelných tlačítek a také nějaké LED, u nichž si budeme moci zvolit barvu. Na to ostatně ukazuje screenshot ze softwaru pro nastavení. Nakonec můžeme jako specialitku zmínit kabel se stříbrnou vrstvou v izolaci, ale ještě uvidíme, co se z tohoto vyklube.

EVGA TORQ X10 má dorazit na trh již brzy, ale přesné datum a ani cena ve zprávě není.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu
Pokud existuje nějaká oblast spojená s PC trhem, kterou v nejbližších letech čeká prudký a stabilní růst, jsou to SSD. A zvláště ta, která jsou určena pro rozhraní PCI Express, jichž je na trhu naštěstí stále více. Co je tedy dle odhadů čeká do roku 2020?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Australané varováni před vyděračskými USB flash disky Australané varováni před vyděračskými USB flash disky
Australská policie vydala varování před USB flash disky, které už řada lidí našla ve své poštovní schránce. Obsahují totiž tzv. vyděračský malware (ransomware), který zašifruje data na disku počítače a od majitele pak chce za rozšifrování zaplatit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
No Man’s Sky je skoro mrtvý a vývojáři mlčí No Man’s Sky je skoro mrtvý a vývojáři mlčí
Pokud bylo cílem vývojářů No Man’s Sky vytvořit hru, na kterou se co nejdříve zapomene, pak to vypadá, že byl splněn. Oni samotní ostatně na tuto hru již asi zapomněli také, neboť dělají mrtvé brouky.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář