www.svethardware.cz
>
>
>

TP-Link TL-SG2424P: 24 napájených portů

TP-Link TL-SG2424P: 24 napájených portů
, , aktualita
Společnost TP-Link přichází na trh s přepínačem TL-SG2424P, který krom 24 napájených gigabitových portů nabídne i široké možnosti pro řízení provozu na síti a také 4 kombinované porty SFP pro hlasové, datové a video služby.



reklama
Přepínač TP-Link TL-SG2424P je tedy vybaven celkem 24 gigabitovými ethernetovými porty a k tomu nabízí čtyři další porty SFP. Všech 24 portů pro lokální síť je přitom vybaveno podporou standardu PoE 802.3at/af pro napájení různých zařízení přes ethernetový kabel. Celkový příkon může dosáhnout maximálně 180 W, což dává v průměru 7,5 W na port.





TL-SG2424P se dále chlubí mnoha funkcemi pracujícím na druhé síťové vrstvě, mezi něž patří protokol 802.1Q pro VLAN, izolace portů, zrcadlení portů, protokolů STP/RSTP/MSTP, agregace linek a řízení toku dat podle standardu 802.3x. Při údržbě sítě oceníme také funkci pro detekci zpětných smyček, diagnostiku kabelů a IGMP snooping. Funkce Storm Control pomáhá předcházet zahlcení sítě broadcastovými, multicastovými a unicastovými pakety, přičemž jednotlivé porty můžou mít jinou prioritu a administrátor může využít standard 802.1P nebo DSCP pro zajištění hladkého přenosu obrazu a zvuku bez nežádoucích výpadků.

Pro správu samotnou je k dispozici webové rozhraní, příkazová řádka a také protokol SNMP (v1/2/3). Pomocí funkce RMON pak můžeme dostávat zprávy o provozu sítě a potenciálních problémech.


Hardwarové specifikace
Standardy a protokolyIEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Rozhraní24 portů RJ45 10/100/1000 Mbit/s
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 kombinované 100/1000 Mbit/s SFP sloty
Síťová média10BASE-T: UTP kabel kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP kabel kategorie 5, 5e nebo vyšší
(max. 100 m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
PoE porty (RJ45)Standard: 802.3at/af
PoE porty: 24
Výkon: 180 W
Chlazení3 větráky
Rozměry (š x h x v)440 x 330 x 44 mm
Napájení100~240 V AC, 50/60 Hz
Výkon
Propustnost48 Gbit/s
Velikost tabulky MAC adres8K
Rychlost přeposílání paketů35,7 Mp/s
Jumbo Frame10240 B

Více se dozvíte na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ TP-Link

TP-Link TL-SG2424P
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější access pointy a routery
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek