www.svethardware.cz
>
>
>
>

TP-Link TL-WA860RE: průchozí Wi-Fi opakovač

TP-Link TL-WA860RE: průchozí Wi-Fi opakovač
, , aktualita
TP-Link si připravil nový opakovač Wi-Fi signálu, který se vám bude hodit v případě, že váš domácí router nedosáhne na všechna potřebná místa. Určen je pro rozšířené rozhraní Wi-Fi 802.11n.reklama
Opakovač Wi-Fi signálu TP-Link TL-WA860RE je určen především pro domácnosti, ale samozřejmě se může využít i jinde, kde jsou k dispozici volné zásuvky. Tu svou ovšem neznepřístupní, protože má průchozí zásuvku, do níž můžeme případně připojit další zařízení.

Maximální propustností v případě opakovače TL-WA860RE je 300 Mbps, takže se jedná o klasické 802.11n v základní podobě. Tuto datovou šířku bude moci využít také jedno zařízení, které nedisponuje rozhraním Wi-Fi, ale zato je vybaveno ethernetovým portem, jenž je u tohoto TP-Link k dispozici na spodní straně.

Samozřejmostí už je tlačítko WPS pro snadné spárování s výchozím routerem. Poté už jen stiskneme tlačítko Range Extender a měli bychom mít hotovo. Do možností zabezpečení se počítá 64/128/152bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK a i zde najdeme indikátor síly signálu, abychom pro opakovač našli tu nejlepší pozici.

Zařízení je již k dispozici za doporučenou koncovou cenu 1249 Kč včetně DPH, ovšem jeho reálná cena se pohybuje i pod 1000 Kč s daní.


Hardwarové vlastnosti
Standardy a protokolyIEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b
Rozhraní1 x ethernetový port 10/100Mbit/s (RJ45)
Typ el. zásuvkyEU, UK, US
TlačítkaRE (Range Extender), reset
Anténa2x externí
Rozměry (š X h X v)110 x 65,8 x 75,2 mm
Příkoncca 3 W
Funkce bezdrátové sítě
Frekvence2,4~2,4835 GHz
Rychlost přenosu11n: až 300 Mbit/s (dynamická)
11g: až 54 Mbit/s (dynamická)
11b: až 11 Mbit/s (dynamická)
Vysílací výkon<20 dBm (EIRP)
Citlivost přijímače270 M: -69 dBm při 10 % PER
130 M: -69 dBm při 10 % PER
108 M: -69 dBm při 10 % PER
54 M: -69 dBm při 10 % PER
11 M: -86 Bm při 8 % PER
6 M: -89 dBm při 10 % PER
1 M: -91 dBm při 8 % PER
Bezdrátové režimyopakovač signálu
Funkce bezdrátové sítěWMM (Wi-Fi Multimedia)
Filtrování bezdrátových MAC adres
Statistika bezdrátové sítě
Podpora domain login
Zabezpečení bezdrátové sítě64/128/152bit WEP
WPA-PSK / WPA2-PSK


Zdroj: TZ TP-Link

TP-LINK TL-WA860RE
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější access pointy a routery
reklama
Nejnovější články
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Dnes,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře