www.svethardware.cz
>
>

Třetí Mafia je za rohem, co budeme potřebovat?

Třetí Mafia je za rohem, co budeme potřebovat?
, , aktualita
Očekávanou hru Mafia III už nevyvíjí české studio 2K Czech, ale nové kalifornské Hangar 13 a i proto panuje nejistota, jak to nakonec dopadne. To poznáme již 7. října, kdy tato hra přijde na trh pro PC i konzole.reklama
Mafia III navazuje na první a druhý díl, ale již je vyvíjena ve studiu Hangar 13 pod taktovkou 2K Games. Už dlouho víme, že tento titul stejně jako řada dalších bude ihned k dispozici i ve speciálních verzích, a to třeba jako Deluxe Edition, která bude zahrovat celý Season Pass s plánovanými DLC, a to za 80 dolarů. K dispozici bude také jistý Family Kick-Back pro ty, kteří si hru předplatí. Získají díky tomu tři další vozy a stejný počet zbraní. Můžeme se tak právěm obávat toho, jaké další prvky navržené k tahání peněz z našich kapes si tvůrci připravili. Však zákazníci už začínají být alergičtí na to, že i AAA tituly prodávané za plnou cenu jsou doplněny o mikrotransakce a už od začátku je nabízen rozšiřující obsah. Zářným příkladem z poslední doby je Deus Ex: Mankind Divided a můžeme očekávat, že dříve nebo později pohár přeteče a záležet bude především na tom, kam až herní vývojáři a distributoři zajdou. Vše závisí na zákaznících a na tom, co ještě dokáží akceptovat a vypadá to, že už toho začínají mít pomalu dost.

Věnujme se ovšem chystanému třetímu dílu Mafie, který nás v historii Spojených států posune opět dále, a to do období války ve Vietnamu. Opět půjde o válečného veterána, který se vrátí domů a bude ve svém městě bojovat o své místo na výsluní. Nyní už byly zveřejněny konkrétní požadavky na hardware, které nejsou příliš krvavé. Minimální specifikace hovoří o procesoru Core i5-2500K (3,3 GHz) či AMD FX-8120 (3,1 GHz), 6 GB operační paměti, Nvidia GeForce GTX 660 či AMD Radeon HD 7870, 50 GB na disku a OS Windows 7 v 64bitové verzi.


Doporučená konfigurace by měla mít alespoň Intel Core i7-3770 (3,4 GHz), AMD FX-8350 (4 GHz) a ekvivalentní, 8 GB RAM, Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 / AMD Radeon R9 290X a ekvivalentní. Zbylé požadavky jsou stejné. Hra přijde na trh ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Zdroj: Tom's Hardware

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení
Microsoft dle aktuálních údajů v posledním půlroce značně pokročil v rozšiřování systému Windows 10. Z březnových 270 milionů instalací se postupně dostal až na dnešních 400 milionů. Znamená to, že W10 se rozšiřuje rychleji než kterýkoliv jeho předchůdce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu" Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu"
Společnost Google pro svou službu Translate připravila nový překladový systém GNMT, o němž říká, že výrazně sníží počet chyb. Google dokonce uvádí, že se úroveň překladu systému GNMT blíží tomu, čeho jsou schopni lidé.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře