www.svethardware.cz
>
>
>
>

Tt eSPORTS BLACK V2: přestavěná klasika

Tt eSPORTS BLACK V2: přestavěná klasika
, , aktualita
Thermaltake pod značkou Tt eSPORTS představuje novou laserovou herní myš BLACK V2, která vychází z původního modelu BLACK. Vylepšeno bylo samotné tělo, tlačítka, ale i laserový senzor a software.reklama
Tt eSPORTS BLACK V2 je tedy založena na modelu BLACK, což je rovněž herní myš s laserovým senzorem. Nový model přináší řadu vylepšení, přičemž jeho srdcem se stal laserový senzor Avago ADNS-9500 s rozlišením 100 až 5700 dpi, což není právě z hlediska rozlišení to nejlepší, co je dnes dostupné, ale ne každý se potřebuje honit za co nejvyšší hodnotou dpi. Thermaltake slibuje, že senzor bude schopen sledovat pohyb myši po široké škále různých povrchů, ale to ostatně slibuje každý.

Nová myš nabídne jedno tlačítko navíc, které je připraveno na levé straně pro palec, čili celkově je vybavena sedmi programovatelnými tlačítky se spínači značky Omron. Díky pět profilům je můžeme naládovat celkem 35 makry či jinými funkcemi. Profily budeme měnit pomocí jednoho z tlačítek na hřbetu myši a příslušnou volbu ukáže barva LED v kolečku. Druhé tlačítko na hřbetu slouží pro nastavení hodnoty dpi, které si můžeme volit v doprovodné aplikaci v krocích po 100 dpi.

Ve spoodní části vidíme malý panel, za nímž se stejně jako u původního modelu mohou skrýt malá závaží, s jejichž pomocí si můžeme upravit celkovou hmotnost myši. Vedle toho tu jsou dva menší přední teflony a dva velké zadní. K počítači se myš připojí pomocí 1,8metrového USB kabelu s pletenou bužířkou a pozlaceným konektorem.

Nová laserová BLACK V2 ještě nedorazila na trh. K dispozici má být celosvětově od poloviny ledna, a to za doporučenou cenu 50 dolarů.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  6 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře