www.svethardware.cz
>
>
>
>

Tt eSPORTS uvádí cenově dostupnou herní myš Talon

Tt eSPORTS uvádí cenově dostupnou herní myš Talon
, , aktualita
Na trh se dostala nová série počítačových myší nesoucích značku Tt eSPORTS, takže je zřejmé, že jde o herní modely. Výrobce o nich říká, že jde o produkty pro uživatele, kteří nechtějí moc utrácet, ale přesto rádi něco navíc.reklama
Počítačové myši Tt eSPORTS Talon se dělí na dvě verze, a to základní Talon a pak Talon Blu. Jediný rozdíl mezi nimi je v podsvícení, jak ostatně ukazuje následující fotografie. Myši Talon jsou tedy určeny pro ty, kteří rádi výraznější podsvícení, které zde zasahuje v podstatě do celého těla a Talon Blu mají pouze podsvícené kolčko logo a trošku i boky.

Nejde tedy o ty nejlepší myši na trhu, však jejich prodejní cena se má pohybovat i pod 20 USD, čemuž také budou odpovídat jejich specifikace.

Thermaltake uvádí, že Talon jsou vybaveny infračerveným optickým senzorem Avago 3050, který nabídne rozlišení až 3000 dpi. To však můžeme změnit pomocí tlačítka na vrcholu myši a vybrat si také hodnoty 500, 750, 1500 a 2500 dpi. Celkem tu je šest tlačítek se spínači značky Omron, USB kabel má délku 1,5 metrů a hmotnost myši je upravena pomocí závaží, ovšem to nelze vyjmout.

Co se týče podsvícení, pak můžeme měnit také jeho barvy. Na výběr je šest odstínů, a to oranžová, žlutá, modrá, tmavě modrá a fialová. Je tu tedy i sedmá možnost, a to kompletně vypnout podsvícení. Thermaltake také udává, že design myši je vhodný pro leváky i praváky, ovšem tomu neodpovídá umístění tlačítek na levém boku. Pokud je ale pomineme, pak samotné tělo opravdu je souměrné a dokonce si ho budeme moci i trošku upravit pomocí odnímatelných bočních panelů, na což ukazují i křížové šroubky na spodní straně myši.

Pro Talony není k dispozici žádný software, takže Thermaltake nám neumožní pro ně tvořit makra, natož pak celé herní profily. Tomu se ale vzhledem k ceně určující postavení na trhu nelze divit. Na ten mají dorazit 20. října.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  6 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře