www.svethardware.cz
>
>
>
>

Tt Poseidon Z Forged: mechanika s integrovaným DAC

Tt Poseidon Z Forged: mechanika s integrovaným DAC
, , aktualita
Společnost Thermaltake si pod značkou Tt eSPORTS připravila novou mechanickou klávesnici Poseidon Z Forged. Ta však nevyužívá obvyklá tlačítka Cherry MX a chce zaujmout také svým podsvícením, integrovaným USB hubem a zvukovým DAC.reklama
Tt eSPORTS Poseidon Z Forged je tedy nová mechanická klávesnice, ale ta dle výrobce nevyužívá běžná tlačítka značky Cherry MX, ale prý firemní tlačítka Tt eSPORTS Certified Mechanical. Z jejich označení však nemusí přímo vyplývat, že Thermaltake má vlastní mechanická tlačítka, ale že využívá tlačítka certifikovaná pro klávesnice Tt eSPORTS. Ve skutečnosti tomu má být tak, že Thermaltake podobně jako Razer využívá tlačítka Khail, a to jsou levnější kopie tlačítek Cherry MX.

Ty mají vydržet dle specifikací 50 milionů stisků a zákazník si může vybrat mezi verzemi Blue a Brown, které nabídnou velmi podobné vlastnosti jako jejich protějšky od německé firmy Cherry.

Tt eSPORTS Poseidon Z Forged krom toho nabídne podsvícené kláves v modré barvě s různým nastavením zón osvětlení, dále integrovaný DAC Audio Microcontroller Unit (MCU) se zesilovačem pro sluchátka, dále má ještě konektor pro mikrofon a dva USB porty. Po obou stranách klávesnice pak máme sloupec pěti programovatelných kláves, pro něž je připraveno pět profilů, takže dohromady 50 maker. Ta se mohou v jistým způsobem v režimu Game Mode ještě zdvojnásobit a pro jejich uložení poslouží integrovaná 64kB paměť.

Thermaltake ještě mluví o Advanced ISS, což nemá spojitost s vesmírnou stanicí, ale jde o Instant Shift System, který umožní přepínat mezi skupinami maker pomocí kláves Shift, Ctrl či Alt. K připojení samotné klávesnice poslouží odpojitelný 180cm USB kabel s pozlacenými konektory a podložka pod zápěstí je také odpojitelná.

Klávesnice má přijít na trh někdy v březnu s cenou kolem 140 USD, a to ve dvou verzích s tlačítky Blue a Brown. Záruka je pětiletá.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik