www.svethardware.cz
>
>
>

Tvůrci Mafie III ukázali živé screenshoty z prostředí hry

Tvůrci Mafie III ukázali živé screenshoty z prostředí hry
, , aktualita
Pod záštitou vydavatele 2K Games je již nějaký ten pátek vyvíjen třetí díl oblíbené série Mafia, který naváže na Mafia: The City of Lost Heaven a Mafia II. Nyní se můžeme podívat na screenshoty přímo z herního prostředí.reklama
Veškeré screenshoty pochází z jedné prezentace z GDC 2016 (pdf) a je na nich uvedeno, že jde ještě o pre-alfa verzi. Ukazují vesměs noční život ve městě a jeho klubech, ale také náznak nějaké té akce.

O třetím díle Mafie se objevily první informace, nebo spíše ještě fámy, již v roce 2012, kdy studio 2K Czech ohlásilo práci na tajném AAA titulu. Jenomže toto studio, které přineslo první dva díly Mafie, bylo v roce 2014 "restrukturalizováno", což znamená, že hlavní pražské studio bylo zavřeno a jeho zbytky přesídleny do Kalifornie. Tam ještě v tom samém roce vzniklo nové studio Hangar 13, který dostal na starosti Haden Blackman, bývalý zaměstnanec LucasArts. V minulém roce bylo konečně potvrzeno, že Mafia III je na cestě a ohlášeno bylo její vypuštění v tomto roce pro platformy Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 4 a Xbox One.

Mafia III bude situována veměstě, které si ale vzalo za vzor New Orleans a nakonec bylo rozhodnuto, že se hra bude odehrávat v roce 1968. Tým k tomu využil velkou kolekci starých fotografií, aby na nich založil výsledný herní svět. Město tedy bude připomínat New Orleans, ale jen vzdáleně, neboť řada míst byla vynechána, neboť do herního světa zcela nezapadala. Vývojáři totiž chtěli, aby v ulicích města mohly probíhat divoké automobilové honičky a taky se chtěli posunout od stereotypického italského mafiánského prostředí a představit trošku jiné podsvětí.

Hangar 13 slibují také živoucí svět, kde se NPC budou chovat tak, jak mají, aby byl hráč jaksepatří vtažen do virtuálního světa. To samé ostatně slibují snad všichni vývojáři podobných her, takže si počkejme na výsledek.

Už na konci minulého roku bylo zveřejněno video ukazující 12 minut akce v Mafii III.


Zdroj: GDC 2016 (pdf)

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek