www.svethardware.cz
>
>
>
>

Týdenní šance s redakcí SHW (4.8. - 10.8.)

Týdenní šance s redakcí SHW (4.8. - 10.8.)
, , aktualita
Získat hodnotnou cenu za zodpovězení 1 otázky? Taková byla od 4.8. do 10.8. naše soutěž Týdenní šance, v které jste mohli vyhrát výkonný procesorový chladič Thermaltake FrioOCK. Doplněno o vyhodnocení.reklama

UPDATE 18.8.2014:

Vyhodnocení soutěžeSoutěžní otázka a odpovědi, které byly na výběr (tučně je správná odpověď):

Které tvrzení není pravdivé?

a) V magazínu Svetmobilne.cz informujeme o novinkách z oblasti tabletů a mobilních telefonů
b) V magazínu Svetmobilne.cz byl letos publikován článek o možnostech sledování aut a odposlouchávání mobilních telefonů
c) V magazínu Digimanie.cz byla tento rok publikována aspoň 1 nová recenze fotomobilu
d) V magazínu Digimanie.cz byla tento rok publikována aspoň 1 nová recenze fototiskárny
e) V jednom z našich magazínů byl letos publikován článek o procházení se v dešti

Zúčastnilo se 441 čtenářů, otázku jich zodpovědělo správně 116.


Výhercem je Radovan Adamec z Jihlavy, gratulujeme!Výherci gratuluji, do 48 hodin mu odešleme e-mail s potvrzením a informací o odeslání ceny.

Chcete být informován o každé nové Týdenní šanci? Zaškrtněte si ve svém profilu "Informovat o soutěžích a nových funkcích". Budou vám chodit e-maily o startu našich soutěží (kromě Expertiády, jež má vlastní nastavení) a zajímavých novinkách na našich serverech.Původní oznámení startu z 4.8.2014:

Dnes odstartovala nová Týdenní šance, soutěž o hodnotnou cenu. Zodpovězte do 10.8. správně soutěžní otázku a zúčastněte se tak slosování.


Cena pro výherce:

Thermaltake FrioOCK
Jak se zúčastnit?Přihlaste se v pravém horním rohu tohoto webu (klikněte na "Přihlásit" a zadejte svůj login a heslo) a pak v horní části homepage v sekci se žlutým pozadím klikněte na odkaz vedoucí na formulář pro účast.
– na Týdenní šanci je upoutávka v horní části homepage v sekci se žlutým pozadím –Pravidla soutěžeÚčastí se zavazujete k dodržování pravidel Týdenní šance. Nezapomeňte, že je zakázané:
  • účastnit se z duplicitních profilů
  • účastnit se bez vyplněných kontaktních údajů ve svém registračním profilu
  • jakkoli diskutovat o otázce z aktuální Týdenní šance v době jejího průběhu, v případě podezření na chybu nás kontaktujte pomocí připomínkového formuláře
Výherce bude po ukončení oznámen v aktualizaci tohoto článku. Všem přeji hodně štěstí!
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek