www.svethardware.cz
>
>
>

Ubisoft bude rozdávat odměny za hraní

Ubisoft bude rozdávat odměny za hraní
, , aktualita
Ubisoft si připravil nový program pro Ubisoft Club, v jehož rámci bude rozdávat odměny, a to prostě za hraní her. Takový koncept není nijak nový, ale podívejme se na to, co konkrétního nám Ubisoft slibuje.reklama
Do nového programu Ubisoftu se může zapojit každý, kdo si zařídí účet Uplay na stránce Ubisoft Club. Pak už budeme moci hrát a sbírat za to odměny, přičemž mezi ně bude patřit extra herní obsah, různé zboží z limitovaných edic a také slevy pro příslušný obchod. Vedle toho nám Ubisoft umožní zdarma testovat betaverze nových her.

Pokud tedy budeme na Uplay hrát hry, získáme za to XP, čili jisté zkušenostní body, pak odznaky (Badges) a také "Units". Tak Ubisoft označuje svou měnu, kterou budeme za odměny platit. Pokud také hrajete hry Ubisoftu na různých platformách, pak můžete získané benefity kombinovat.

Units budeme získávat prostě za hraní her, což tedy bude záviset především na stráveném čase. Pokud budete přitom navíc dobří, získáte za své herní schopnosti extra XP a odznaky poslouží prostě k tomu, aby každý viděl, jaké úrovně daný uživatel na základě nasbíraných XP dosáhl. A pokud už službu Ubisoftu využíváte a máte účet na Uplay, pak už také máte asi leccos nahráno, na což Ubisoft myslí, takže se můžete hned ocitnout na poměrně vysoké úrovni.

Zdroj: Ubisoft Club
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře