www.svethardware.cz
>
>
>

Ubisoft nabízí původní Splinter Cell zdarma

Ubisoft nabízí původní Splinter Cell zdarma
, , aktualita
Společnost Ubisoft slaví třicet let své existence a při té příležitosti se rozhodla, že nám nabídne jednu ze svých nejúspěšnějších her zdarma, originální Splinter Cell z roku 2002. Stáhnout si jej můžete ihned.reklama
Ubisoft má za sebou dlouhou existenci a dnes již málokdo bude znát jejich prvotiny z osmdesátých let, i když ikonický Prince of Persia snad poznají i ti, kteří jeho dobu nezažili. Pak můžeme vzpomenout třeba na populární arkádu Dyna Blaster, klasické RPG Anvil of Dawn, sérii Rayman a dále hry inspirované Tomem Clancym. Tam patří i Tom Clancy's Splinter Cell z roku 2002, kterou nyní můžeme mít zdarma a stáhnout si jej ze stránek firmy Ubisoft, stejně jako nám Ubisoft Club nabídl před měsícem Prince of Persia: The Sands of Time (2003).

Tom Clancy's Splinter Cell byla úspěšná hra, kterou Ubisoft dostal na mnoho platforem, a to i PlayStation 2 i 3, GameCube, N-Gage a jiné. Dočkala se také pěti pokračování především pro PC, z nichž poslední je Splinter Cell: Blacklist z roku 2013. Původní hra byla založena na Unreal Engine 2, který byl upraven tak, aby zobrazoval na tu dobu pěkně ztvárněné stíny v reálném čase. I díky tom vyhrála Best of 2002 od IGN a napříč platformami se prodalo 3 miliony kopií.

Splinter Cell bude v nabídce Ubisoftu asi měsíc, než ji nahradí některá jiná hra z repertoáru této firmy.

Zdroj: Ubisoft
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik