www.svethardware.cz
>
>

Uhodni a vyhraj: chladič procesoru (15.7.)

Uhodni a vyhraj: chladič procesoru (15.7.)
, , soutěž
Máte přehled v počítačovém hardwaru? Rádi stavíte počítače? Prošlo Vám rukama již mnoho komponent? V tom případě si nenechte uniknout dnešní hádanku. Pokud jako první napíšete do diskuze, jaký chladič procesoru je na fotografii, získáte jej.reklama
Update 15.7.2016 11:30: Výhercem hádanky, který jako první uhodl, co je na níže uvedené fotografii, se stal uživatel "hypnotoad". Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast.Ten, kdo jako první napíše do diskuze u tohoto článku, jaký produkt (název výrobce a modelové označení) je na fotografii níže, jej získá – bude mu odeslán pomocí DPD na jím udanou adresu v rámci ČR (do zahraničí včetně Slovenska nikoli). Pokud by jej správně uhodl někdo, kdo by následně uvedl, že o něj nemá zájem, připadl by nárok na jeho získání dalšímu uživateli v pořadí se správnou odpovědí.

Každý uživatel může do diskuze uvést pouze 1 tip, o jaký produkt se jedná. Pokud jich někdo uvede více, bude z aktuální hádanky vyloučen (pouze by tak napovídal ostatním).

Pokud do konce dnešního dne (15.7.2016 23:59) identitu chladiče nikdo neuhodne, bude pak v tomto článku zveřejněna nápověda, která by měla hádání usnadnit. Stejně jako v našich jiných soutěžích i zde je zakázáno účastnit se pomocí duplicitních profilů. Pokud toto někdo poruší, ztratí možnost vyhrát nejen v této hádance, ale i v těch dalších.
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře