www.svethardware.cz
>
>
>

Unreal Engine 4 a reálná pláž

Unreal Engine 4 a reálná pláž
, , aktualita
Člen fóra Unreal Engine ukázal svůj poslední projekt, a to konkrétně dva screenshoty i video, které zachycují velmi realisticky podanou pláž s pískem, oblázky i skálami. Podívejme se tedy na to, co Unreal Engine 4 zvládne.reklama
Nedávno bylo zveřejněno další demo renderované v Unreal Engine 4, které ale opět ukazovalo trošku sterilní domácnost. Oproti tomu nejnovější demo, respektive obrázky a video z něj, ukazuje přírodní scenérii, kterou bychom si mohli splést s reálnými záběry.
- klikněte pro zvětšení -


Demo vytvořil člen Unreal Engine fóra s přezdívkou Koola, který využil část dema Epic Kite, konkrétně tedy skály a procedurální textury. Koola již dříve zaujal svými vizualizacemi v Unreal Engine 4, a to samotnou společnost Epic a stal se také prvním účastníkem programu Unreal Dev Grants, díky němuž dostal přístup k potřebným financím.
- klikněte pro zvětšení -


Zde je tedy krátké video, které si můžete prohlédnout i v plném HD rozlišení, tedy v 1080p:


Mezi další pozoruhodné projekty stavící na Unreal Engine 4 patří například Absention, nový hororový titul inspirovaný hrami typu Resident Evil, Eternal Darkness nebo Silent Hill, přičemž z každé z nich má využít něco. Pak tu máme třeba ADR1FT, hru na přežití ve vesmíru, která bude určena také pro Oculus Rift a konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Vampyr je zase chystané RPG od studia Dontnod a Focus Home Interactive, v němž budeme hrát (jak jinak) za upíra, a to v době 1. světové války v Londýně a ve hře Downward si vyzkoušíme parkour v otevřeném světě středověku. Unreal Engine 4 je tedy základem mnoha projektů, které se na nás chystají, a to třeba již v letošním létě, což bude třeba ARK: Survival Evolved, další hra na přežití.

Zdroj: wccftech

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře