www.svethardware.cz
>
>
>
>

USB 3.1 klíčenka Kingston DataTraveler 2000 s klávesnicí a PINem

USB 3.1 klíčenka Kingston DataTraveler 2000 s klávesnicí a PINem
, , aktualita
Nová USB klíčenka Kingston DataTraveler 2000 přináší vysokou bezpečnost dat díky šifrování a zamknutí obsahu pomocí hardwarové klávesnice. Data jsou tedy chráněna PIN kódem. Těšit se můžete i na rychlé USB 3.1 rozhraní.reklama
Kingston představil novou USB klíčenku DataTraveler 2000. Ta má na sobě hardwarovou klávesnici, která dovoluje zadat PIN kód pro odemčení dat uložených na disku. Data jsou šifrována pomocí 256bitového AES. Zabezpečení bylo vyvinuto ve spolupráci s firmou ClevX, LLC a jde o technologii Datalock. Pokud někdo 10krát po sobě zadá špatný PIN kód, zařízení se zformátuje. Klíčenka slibuje i vodě odolnost a odolnost vůči prachu (standard IP57).


Kingston DataTraveler 2000


Disk DataTraveler 2000 bude k dispozici v kapacitách 16 GB (DT2000/16GB), 32 GB (DT2000/32GB) a 64 GB (DT2000/64GB). Je vybaven USB 3.1 rozhraním a slibuje vysokou rychlost čtení 120 MB/s u 16GB verze a 135 MB/s u 32GB a 64GB varianty. Pokud jde o zápis, v prvním případě jde jen o 20 MB/s, nicméně obě větší varianty nabídnou lepších 40 MB/s. Pokud klíčenku využijete na USB 2.0 rozhraní, čekejte rychlost 30 MB/s u čtení a 20 MB/s u zápisu. Rozměry činí 80× 20×10,5 mm. Je schopna pracovat při teplotách 0 °C až 60 °C. Prodej začne ještě v tomto čtvrtletí.

Zdroj: kingston.com
Nejpopulárnější USB flash disky
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  2 komentáře
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů