www.svethardware.cz
>
>
>
>

USB klíčenka Corsair Flash Voyager GTX s rychlostí SSD

USB klíčenka Corsair Flash Voyager GTX s rychlostí SSD
, , aktualita
Společnost Corsair představila nový USB flash disk Flash Voyager GTX, který se svou rychlostí může rovnat i SSD diskům. Maximální rychlost čtení totiž může dosahovat hodnoty až 450 MB/s, což jsou pro USB klíčenku nevídané hodnoty.reklama
Na letošním ročníku veletrhu Computex 2014 představila společnost Corsair novou USB klíčenku Flash Voyager GTX. Svou rychlostí má atakovat taková čísla, která jsou spíše běžná u SSD disků. Díky tomu nabídne velmi rychlé přesuny dat, pohodlné kopírování a používání paměti. Dle výrobce byla naměřena rychlost čtení 450 MB/s a 360 MB/s u zápisu v programu ATTO Disk Benchmark a 430 MB/s, resp. 190 MB/s v programu CrystalDiskMark.


Corsair Flash Voyager GTX


Podporovány jsou technologie SMART, TRIM a USB Attached SCSI. Samozřejmě lze tento flash disk používat jak se starším rozhraním USB 2.0, tak i s novým USB 3.0. V prvním případě ale zapomeňte na zmiňované vysoké rychlosti. Podporovány budou operační systémy Windows, Linux a Mac OS. Cena za 128GB verzi by se měla pohybovat okolo $120, 256GB varianta by pak měla vyjít na cca $200. Prodej začne v červenci.

Zdroj: www.corsair.com, www.pcworld.com

CORSAIR VOYAGER GTX 128GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

CORSAIR Voyager GTX 256GB
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější USB flash disky
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře