www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Uživatelé služby Gmail již nemusí mít Google+

Uživatelé služby Gmail již nemusí mít Google+
, , aktualita
Poměrně dlouhou dobu byla aktivace profilu na sociální síti Google+ podmínkou zřízení nového účtu u služby Gmail, a to bez ohledu na to, zda uživatelé Google+ využívali. Google tuto podmínku v tichosti odstranil.reklama
V poslední době můžeme pozorovat , že ambice Googlu v oblasti provozu své sociální sítě Google+ značně ochably. Uživatelů Google+ je sice relativně hodně, ale pořád se jedná např. v porovnání se sociální sítí Facebook o minoritní skupinu uživatelů. Bez ohledu na to, zda jste měli zájem tuto sociální síť využívat, jste při registraci účtu u služby Gmail museli vytvořit i účet u Google+. To již nyní ale neplatí.

Přestože tato změna nebyla Googlem v podstatě žádným způsobem komunikována, jedná se o potvrzenou informaci. Google na četné dotazy odpověděl formou e-mailu, že je tato skutečnost pravdivá a že ke změně došlo někdy začátkem září letošního roku.

Je otázkou, co Google ke změně vedlo. Mnohým z vás se možná vybaví nedávné oznámení o tom, že hlavní představitel právě sociální sítě Google+, Vic Gundotra, bude u Google končit. Jeho roli bude nyní zastávat David Besbris, který na službě Google+ pracoval prakticky od samotného spuštění.

Pokud účet u služby Google+ nevyužíváte, neznamená to, že byste museli rychle svůj účet rušit. Stále ještě totiž existují služby a aktivity, u kterých je vlastnictví profilu u Google+ potřeba. Do této kategorie v tento okamžik spadá např. možnost komentovat videa na síti Youtube.

Zdroj: TechSpot
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik