www.svethardware.cz
>
>
>

V Need for Speed: No Limits kupujeme virtuální benzin

V Need for Speed: No Limits kupujeme virtuální benzin
, , aktualita
Především v hrách pro mobilní zařízení není žádnou výjimkou, když si přímo ve hře můžeme pořídit suroviny, měnu, zkrátit čas výstavby a vůbec si všelijak pomoci tím, že si připlatíme. Electronic Arts to ale dokázaly pozvednout na vyšší úroveň.reklama
Electronic Arts se už přinejmenším jednou předvedly tím, jak zakomponovaly poplatky do hry Dungeon Keeper pro Android a iOS, která se tak stala nehratelnou. EA možná měli v úmyslu hru přiblížit realitě, když po hráči chtěli, aby čekal celý jeden den na to, než jeho herní poskok vykope jedno políčko.

Ale hráč si nemusí zoufat, za pouhých 70 liber si může nakoupit drahokamy, kterými kopáče popožene. Co na tom, že stejně dobře se může pobavit u původního Dungeon Keeperu pro PC, který si může pořídit za podobnou cenu jako základní snůšku 500 drahokamů. Ty mu mimochodem stačí akorát na to, aby vykopal ono jedno políčko.

No a nyní tu máme něco podobného, nad čím se můžeme pozastavit. Jde o hru EA Need for Speed: No Limits, která je zatím k dispozici pouze pro iOS. V ní nebudeme platit pouze za různá vylepšení týkající se samotného vozu, ale také za virtuální benzin, abychom vůbec mohli závodit. Vedle toho vypadá podtitulek hry No Limits jako vtípek tvůrců. Uživatel ale aspoň má možnost si počkat, až se mu benzin podobně jako stamina v nádrži doplní, ale pokud nechce zoufale koukat na ubývající čas na displeji, musí si jej koupit.

Další hra této série by se tedy mohla už rovnou jmenovat Economy Racer, v níž by hráč měl k dispozici Fabii HTP, Fiat 500 či Toyotu Prius a závodil by o co nejnižší spotřebu, přičemž spotřebované palivo by se mu rovnou v reálných cenách strhlo z účtu. I to by ale možná bylo lepší než koukat na pomalu ubývající čas do opětovného naplnění nádrže.

Zdroj: Androidpolice
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře