www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

ViewSonic VG2401mh: rychlý herní monitor

ViewSonic VG2401mh: rychlý herní monitor
, , aktualita
Herní monitory v posledních měsících zaplavují trh, a jsou tak vedle velkých panelů s rozlišením 4K druhým velkým tématem. Nyní své polínko přikládá i společnost ViewSonic, která uvádí na trh 24" model.reklama
ViewSonic VG2401mh je klasikou mezi herními monitory, alespoň tedy dle svých základních parametrů. Jde o panel typu TN s úhlopříčkou 24" a rozlišením 1920 x 1080, který slibuje rychlou 1ms odezvu a obnovovací frekvenci až 144 Hz, díky čemuž můžeme ve 3D režimu nastavit slušných 72 Hz pro každé oko.

Monitor ViewSonic VG2401mh nabízí také speciální herní režim, který můžeme rychle a snadno zapnout pomocí vyhrazeného tlačítka. Game Mode poslouží k projasnění temných scén, abychom na nepřátele dobře viděli a pak tu je i funkce Aimpoint, která dá hráči na výběr mezi různými OSD zaměřovači. Dále ViewSonic využívá vlastní technologie sloužící tomu, aby podsvícení monitoru nepoblikávalo a také pro redukci modrého spektra, které má být pro zrak škodlivé.

Mezi rozhraní monitoru patří dva HDMI a po jednom DVI a DisplayPort. Dále tu jsou dva 3W reproduktory plus výstup na sluchátka a také hub se dvěma porty USB 3.0. Stojan umožní nastavení výšky v rozmezí 120 mm, naklopení, natočení i otočení na výšku, čili Pivot. Samozřejmostí je i kompatibilita s VESA držáky, zde s roztečí 100 mm.

Dle výrobce bude monitor VG2401mh k dispozici od října za cenu 279 euro s daní. Záruka bude tříletá.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář