www.svethardware.cz
>
>
>
>

ViewSonic VX2880ml: Ultra HD na 28 palcích

ViewSonic VX2880ml: Ultra HD na 28 palcích
, , aktualita
ViewSonic ohlásil příchod nového 28" monitoru, který rozšiřuje řady modelů disponujících fyzickým rozlišením Ultra HD, které se také někdy označuje jako 4K2K. Monitor je určen pro CAD, tvorbu digitálního obsahu, apod.reklama
ViewSonic VX2880ml nám tedy nabídne celkem 3840 x 2160 pixelů na 28" obrazovce, takže se bude hodit profesionálům nebo náročným uživatelům. Výrobce také mluví o investici do budoucna, kdy se má stát rozlišení Ultra HD standardem i u domácích PC, konzolí a jiných zařízení stejně jako dnes Full HD.

ViewSonic také sází na moderní design stojanu, podporu rozhraní MHL (Mobile High-Definition Link) a také HDMI, DVI, D-Sub, DisplayPort a mini DisplayPort. Krom toho je tu i jeden výstup DisplayPort, díky němuž můžeme přes tento monitor připojit další zařízení.

Výrobce zatím nezveřejnil podrobné specifikace. Známo je tak pouze to, že VX2880ml dokáže zobrazit na 1,07 miliardy barev, odezvu 2 ms a má dynamický kontrast 50 milionů ku 1. To je zatím vše, co lze o tomto monitoru zjistit. Dle starších informací měl přijít na trh už v květnu s cenou 999 USD, takže je poněkud opožděn.

Zdroj: TZ ViewSonic
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti NVIDIA chystá 75W GeForce GTX 1050 a 1050 Ti
Už dříve se objevily informace o chystané kartě NVIDIA GeForce GTX 1050, přičemž dnes už se můžeme podívat na očekávané specifikace také lepší verze s označením GTX 1050 Ti. Co nám tyto modely s TDP pod 75 W nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu SSD pro PCIe mají před sebou světlou budoucnost plnou růstu
Pokud existuje nějaká oblast spojená s PC trhem, kterou v nejbližších letech čeká prudký a stabilní růst, jsou to SSD. A zvláště ta, která jsou určena pro rozhraní PCI Express, jichž je na trhu naštěstí stále více. Co je tedy dle odhadů čeká do roku 2020?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Australané varováni před vyděračskými USB flash disky Australané varováni před vyděračskými USB flash disky
Australská policie vydala varování před USB flash disky, které už řada lidí našla ve své poštovní schránce. Obsahují totiž tzv. vyděračský malware (ransomware), který zašifruje data na disku počítače a od majitele pak chce za rozšifrování zaplatit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
No Man’s Sky je skoro mrtvý a vývojáři mlčí No Man’s Sky je skoro mrtvý a vývojáři mlčí
Pokud bylo cílem vývojářů No Man’s Sky vytvořit hru, na kterou se co nejdříve zapomene, pak to vypadá, že byl splněn. Oni samotní ostatně na tuto hru již asi zapomněli také, neboť dělají mrtvé brouky.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář