www.svethardware.cz
>
>
>
>

VisionTek USB Pocket SSD: 240 GB flashdisk s 455 MB/s

VisionTek USB Pocket SSD: 240 GB flashdisk s 455 MB/s
, , aktualita
Společnost VisionTek Products LLC si připravila flashdisk s prostým označením USB Pocket SSD, jehož specifikace prosté rozhodně nejsou. Nabídne nám totiž kapacitu až 240 GB a datovou propustnost až 455 MB/s.reklama
Jde tedy o takové malé kapesní SSD pro rozhraní USB 3.0, které slibuje vysokou datovou propustnost a slušnou kapacitu. Díky tomu ho budeme moci využít třeba jako úložiště, na němž budeme mít plně funkční operační systém, který si můžeme v okamžiku sbalit s sebou do kapsy.

VisionTek USB Pocket SSD nabízí také odolné tělo vyrobené z hliníku, které má na jedné straně očko pro poutko a na druhé straně plastovou krytku USB konektoru. Uvnitř něj se ukrývá známý kontroler LSI SandForce 2281, z nějž vymáčkneme až 455 MB/s při čtení a 440 MB/s při zápisu, přičemž maximální hodnota IOPS je 39.000 při náhodných operacích (čtení, či zápis, to specifikace neuvádí). Tyto hodnoty přitom platí pro oba dostupné modely.

VisionTek nabízí své nové SSD ve dvou verzích s kapacitou 120 nebo 240 GB, přičemž ty ve skutečnosti mají o 8 nebo 16 GB paměti více, ale ta je rezervována pro tzv. over-provisioning, čili slouží jako záloha. Oba modely jsou již v prodeji, a to za cenu 110 USD za 120GB a 175 USD za 240GB model.

Zdroj: TZ VisionTek
Nejpopulárnější USB flash disky
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik