www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Výrobci ukazují své verze GeForce GTX 1080

Výrobci ukazují své verze GeForce GTX 1080
, , aktualita
Společnosti jako Gigabyte, EVGA, Asus či ZOTAC už mohou ukázat své verze karty GeForce GTX 1080, jejíž Founder's Edition již byla vypuštěna na trh. Dle očekávání nedorazila v požadovaném množství, což se podepsalo i na cenách.reklama
Můžeme se tak podívat na řadu nereferenčních modelů karty GeForce GTX 1080, které budou stát doporučených 599 USD, čili o sto dolarů méně než Founder's Edition. Obrázky přinesl jako první server VideoCardz a jde o modely ZOTAC GTX 1080 AMP! a AMP! Extreme, GIGABYTE GeForce GTX 1080 Xtreme Gaming, EVGA GeForce GTX 1080 SuperClocked, ASUS GeForce GTX 1080 STRIX nebo EVGA GeForce GTX 1080 FTW. Zde jsou:

Výrobci se ale uvolili pouze zveřejnit fotografie svých produktů, respektive jim tyto fotografie "unikly" na web. O kartách samotných se toho jinak zatím moc nedozvíme. Z jejich označení je naprosto jasné, že půjde o přetaktované modely, ale otázka je, na jaké takty se nakonec můžeme těšit, což nás na nereferenčních modelech zajímá asi nejvíce.

Mezitím se referenční Founder's Edition dostaly už i do prvních našich obchodů, kde je seženeme za cenu 21.400 Kč s DPH. Tedy seženeme, zatím lze říci pouze to, že se GeForce GTX 1080 dostaly do nabídky prvních obchodů, ale s reálnou dostupností zatím nelze počítat.

Zdroj: VideoCardz
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení
Microsoft dle aktuálních údajů v posledním půlroce značně pokročil v rozšiřování systému Windows 10. Z březnových 270 milionů instalací se postupně dostal až na dnešních 400 milionů. Znamená to, že W10 se rozšiřuje rychleji než kterýkoliv jeho předchůdce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře