www.svethardware.cz
>
>
>
>

Warner Bros dlouho věděli, že nový Batman pro PC je katastrofa

Warner Bros dlouho věděli, že nový Batman pro PC je katastrofa
, , aktualita
Dva z testerů nově vydané hry Batman: Arkham Knight, se nechali slyšet, že Warner Bros velmi dobře a dlouho před vydání hry věděli o tom, že verze pro PC je problémová, a přesto neudělali nic pro nápravu.reklama
Ihned po vypuštění hry Batman: Arkham Knight se začali ozývat nespokojení majitelé PC verze, kteří informovali o nestabilitě, velkých problémech s výkonem i na silných počítačích a také o uzamknutí maximálního framerate na 30 FPS. Jak se nyní ukázalo, tvůrci o těchto problémech věděli, a to dlouho před vydáním finální verze.

Nové informace sdělili serveru Kotaku hned dva lidé pracující nejspíše jako testeři hry Batman: Arkham Knight, kteří si ale z pochopitelných důvodů přáli zůstat v anonymitě. Dle jednoho z nich je velmi humorné sledovat Warner Bros, jak předstírají, že neměli žádnou představu o tom, v jak špatném stavu verze hry pro PC je. Už před rokem se vědělo o řadě problémů, které zůstaly nevyřešeny až do vydání finální verze hry. Testeři prý informovali tvůrce o "doslova tisících bugů, které se vztahovaly výhradně k PC verzi a výkonu". Šlo především o problémy s texturami a také s tím, že jakmile se na scéně objevil Batmobile, šlo všechno mírně řečeno do kopru. Někteří uživatelé mluvili třeba o tom, že po nasednutí do Batmobilu šly FPS dolů na nehratelných 14, a to na počítači, který zvládá Witchera 3 při 60 FPS.

Warner Bros přitom minulou středu přestali nabízet nového Batmana na Steamu a uživatelé dostali možnost získat své peníze zpět. Firma se zároveň omluvila za problémy s výkonem a za nestabilitu hry na PC a ubezpečila nás, že to bere velmi vážně, pozastavuje prodeje a pracuje na vyřešení veškerých bugů.

Tvůrci už stačili přijít s prvním patchem pro PC, který řešil problémy s efektem deště a tzv. zastínění okolím (ambient occlusion), ale neudělal nic s výkonem a neodstranil tolik diskutované omezení na maximálních 30 FPS (ačkoliv NVIDIA má na YouTube video ze hry při 60 FPS). Stále tak není jasné, kdy se PC verze Batman: Arkham Knight dostane opět do prodeje.

Vypadá to tedy, že firmy Warner Bros., Rocksteady a Iron Galaxy Studios, které na novém Batmanovi pracovaly, si uřízly ještě větší ostudu kvůli svému nezájmu o stav produktu, který nabídly na trhu. Však problémy s PC verzí jsou tak očividné, že je prakticky nemožné, aby se o nich předem nevědělo.

Zdroj: Kotaku
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  2 komentáře
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů