www.svethardware.cz
>
>
>

Watch Dogs 2 odhaleni, přijdou v listopadu

Watch Dogs 2 odhaleni, přijdou v listopadu
, , aktualita
Ubisoft oficiálně ohlásil chystané pokračování hry Watch Dogs, v němž se vžijeme do role "vynikajícího hackera" Marcuse Hollowaye. Ten bude jako klasický hodňák bojovat proti rozmáhající se korupci v jeho domovském San Francisku.reklama
Původní Watch Dogs z roku 2014 jsou klasifikováni jako akční adventura kombinovaná se střílečkou z třetího pohledu, která je zasazena do otevřeného světa a tehdy šlo hackerovi o to, aby pomstil smrt své neteře. Nyní mu půjde o ošklivé korupčníky, kteří působí na západě Spojených států v San Francisku, zatímco v prvním díle to byla fiktivní variace na Chicago. Pokud jste měli rádi první díl, tak se můžete těšit na letošní 15. listopad, kdy vyjde druhý pro PlayStation 4, Xbox One a Windows PC, takže už ne pro Xbox 360.


Marcus Holloway se zde spojí s již známou hackerskou skupinou Dedsec, aby přemohl "invazivní operační systém, se kterým přišly zločinecké mozky, aby masově monitorovaly a ovládaly občany". Zlí jazykové by mohli tvrdit, že takových systémů tu už pár bylo.


Ubisoft slibuje barevný a dynamický otevřený svět umístěný v oblasti San Francisco Bay, kde budeme pronikat do různých online zařízení s využitím svého notebooku. Hra má přitom nabídnout široký výběr hracích stylů, a to jako obvykle od skryté akce hodné ninjy až po notoricky známý rambo styl. Pro samotné hackování budeme moci využít také dálkově řiditelné modely aut, létající drony a pro svou obranu také zbraně vytvořené 3D tiskem. Tvůrci také mluví o vylepšeném ovládání vozidel s lepší mechanikou a také možnosti z nich střílet.


Kampaň pro jednoho hráče bude doplněna o zbrusu nový multiplayer, který nabídne kooperaci a hru všichni proti všem.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky USB-IF oznamuje USB Audio, náhradu za jacky
USB Implementers Forum oznamuje nový standard pro využití moderního konektoru USB Type-C. Jedná se o USB Audio Device Class 3.0, který má posloužit jako hlavní řešení pro připojení rozličných zařízení.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  4 komentáře
Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu Samsung o budoucnosti SSD: NVMe pošle HDD k ledu
Společnost Samsung nedávno představila své nové produkty, ale při té příležitosti se také rozpovídala o své vizi budoucnosti SSD. Jak mají tedy tato úložná zařízení postupně nahrazovat pevné disky a co jim k tomu pomůže?
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře