WD Purple: zbrusu nová řada disků

WD Purple: zbrusu nová řada disků
, , aktualita
Společnost Western Digital zařadila do své nabídky další barvu, respektive řadu pevných disků WD Purple. Jejím zaměřením jsou kamerové zabezpečovací systémy, v nichž by nové disky měly fungovat nejlépe.reklama
WD Purple jsou 3,5" disky vyráběné pouze s vysokou kapacitou, což znamená od 1 TB výš. Určeny jsou především pro aplikace monitorovacích, sledovacích a zabezpečovacích zařízení, které na ně budou ukládat videozáznamy z kamerových systémů. Vynikat pak mají především v prostředí domácích zabezpečovacích systémů nebo těch, které využívají malé firmy. To znamená systémy s maximálně osmi disky a 32 kamerami s HD rozlišením.

Nemá tedy pro ně být problémem nepřetržitý provoz v systémech PVR, DVR nebo NVR a v rukávu mají potřebné technologie, jako je třeba AllFrame. Ta má zajistit nepřetržitý datový tok bez výpadků a pak tu je také Advanced Format Technology (AFT), jež možňuje zvyšovat hustotu zápisu a byla přijata společností WD i dalšími výrobci disků.

Disky jsou k dostání prostřednictvím vybraných distributorů v kapacitách 1 TB až 4 TB, a to s tříletou omezenou zárukou. Ceny jsou následující:
  • 1TB disk (WDPUR10X) EUR 69,-
  • 2TB disk (WDPUR20X) EUR 89,-
  • 3TB disk (WDPUR30X) EUR 129,-
  • 4TB disk (WDPUR40X) EUR 159,-

Zdroj. TZ WD
Nejpopulárnější pevné disky
reklama
Nejnovější články
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta NVIDIA Xavier: AI superpočítač s GPU Volta
Již nějaký ten pátek víme, že NVIDIA se chystá po generaci GPU Pascal přijít s čipy Volta. Ty ještě v případě grafických karet zdaleka nejsou aktuální, ovšem to NVIDII nezabránilo představit nový produkt Xavier, který je na GPU Volta postaven.
Včera,  aktualita, Jan Vítek