www.svethardware.cz
>
>
>

Witcher 3: podívejte se na video z hry v 1080p60

Witcher 3: podívejte se na video z hry v 1080p60
, , aktualita
Očekávaný herní titul Witcher 3: Wild Hunt by mohl být jednou z nejlépe vypadajících her v tomto roce. Slibuje propracované interiéry i exteriéry, na něž se nyní můžeme podívat v 15minutovém videu, které je k dispozici i ve Full HD a 60 FPS.reklama
Video tak vypadá velmi podobně, jako byste hru hráli na vlastním počítači a během 15 minut se můžete dostatečně vynadívat i na grafické ztvárnění hry, které rozhodně není špatné. Přispěje k tomu i to, že se nemusíme spokojit pouze s filmovou snímkovací frekvencí, ale mnohem plynulejšími 60 snímky za sekundu.

Ve videu si můžeme prohlédnout souboje, pohyb hlavní postavy včetně jízdy na koni, různé způsoby interakce s okolím, práci s mapou a také tu jsou různé video sekvence, jejichž prostřednictvím se děj hýbe kupředu. Modely postav by si možná zasloužily reálnější pohyby a mimiku, ale jinak vypadají také dobře.


Hra vyjde 19. května, u nás pod názvem Zaklínač 3: Divoký Hon, takže do té doby máte čas na případný upgrade svého hardwaru. Nový Zaklínač má totiž v minimálních specifikacích 3,3GHz čtyřjádrový procesor, 6 GB RAM a grafickou kartu na úrovni GeForce GTX 660 či Radeon HD 7870. Doporučeno je pak Core i7 na 3,4 GHz (či AMD FX-8350), 8 GB RAM a grafická karta NVIDIA GeForce GTX 770 nebo AMD Radeon R9 290.

Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Dnes,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  3 komentáře