Xigmatek Midgard III: herní case s bezdrátovým dobíjením

Xigmatek Midgard III: herní case s bezdrátovým dobíjením
, , aktualita
Společnost Xigmatek si připravila novou herní skřín Midgard III, na níž je zajímavá především jedna věc, a to integrovaný systém bezdrátového nabíjení kompatibilní se standardem Qi. Podívejme se na ni.reklama
Jen málokdy se ve světě počítačových skříní objeví skutečná novinka, respektive nová vlastnost či prvek. Xigmatek jednu takovou přináší v podobě systému bezdrátového dobíjení Qi, který je integrován v počítačové skříni Midgard III. Kde tedy řada jiných skříní má pouhý odkládací prostor pro drobnosti, tam má Midgard III plochu fungující jako nabíječka pro podporovaná mobilní zařízení. Ta stačí prostě položit na její vrchní část, kde vidíme piktogram baterie a je to.

Xigmatek přitom myslel i na to, aby nabíječka fungovala i v případě, že počítač zrovna neběží. Energii si bere z větve 5VSB, která je u zapojeného zdroje neustále zapnutá.

V ostatních ohledech už jde o klasický Middle Tower s rozměry 260 x 515 x 409 mm (Š x V x H) vyrobený z plastu ABS a oceli SECC. Podporuje základní desky ATX, Micro ATX i Mini ITX, dále až 33 cm dlouhé karty a případně ještě delší, když odejmeme diskovou šachtu. Procesorový chladič může mít na výšku maximálně 16 cm.

Pro mechaniky jsou připraveny tři 5,25" šachty a pro disky či SSD šest pozic. Obě diskové šachty jsou přitom odnímatelné. O chlazení se pak postará dvojice předních 120mm ventilátorů, jeden zadní 120mm, dále tu je pozice pro spodní 120mm kousek a dva 140mm nahoře. Tam můžeme rovněž nainstalovat až 280mm radiátor vodního chlazení. Přední panel zahrnuje dva porty USB 3.0, stejně tolik USB 2.0 a také audio porty.

Cenu ani dostupnost Xigmatek neuvedl.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek