www.svethardware.cz
>
>
>

YouTube nově podporuje až 60FPS videa

YouTube nově podporuje až 60FPS videa
, , aktualita
Nejznámější video hostingový server YouTube začal oficiálně podporovat videa se snímkovací frekvencí až 60 FPS, přičemž ta mohou mít rozlišení až 1080p. Podívejte se, zda to má nějaký smysl.reklama
Pokud se dívat nechcete, či nemůžete, pak mohu říci, že to smysl skutečně má. Na zveřejněném videu je jasně vidět, že pohyb okolí je při 60 FPS daleko plynulejší než ve standardním nastavení.


Google již letos v červnu ohlásil, že léta staré omezení na 30 snímků za sekundu brzy padne, což se stalo dnes, kdy do nabídky přibylo ještě 48 a 60 snímků za sekundu. Toto oznámení přichází nedlouho poté, co byl YouTube oficiálně zpřístupněn uživatelům Sony PlayStation 4, kteří na něj mohou přímo ukládat videa ze her.


Prohlédnout si tak můžeme jedno z prvních, které bylo uloženo v rozlišení Full HD a se snímkovací frekvencí 60 FPS. Vedle toho si můžeme na YouTube najít pár dalších, mezi něž patří třeba Battlefield Hardline multiplayer trailer, VGHS Season 2 trailer nebo záznam z hraní Titanfall. Potřebujete k tomu ale prohlížeč Google Chrome a některá pracují také na prohlížeči Safari od Apple.

Firma Google uvedla, že uživatelé se o nové službě brzo dozví nějaké detaily, takže třeba nepůjde pouze o oněch 60 FPS. Ale to teprve uvidíme.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek