www.svethardware.cz
>
>
>
>

Zalman a Wi-Fi box pro externí disk s funkcí nabíječky

Zalman a Wi-Fi box pro externí disk s funkcí nabíječky
, , aktualita
Zalman začal dodávat na trh nové zařízení ZM-WE450, což je kombinovaný externí box pro pevné disky či SSD, který rovněž nabídne funkci nabíječky mobilních zařízení a navíc je vybaven bezdrátovým rozhraním.reklama
Zalman ZM-WE450 tedy není pouze jednoduchý externí box pro 2,5" HDD či SSD, ale mnohem užitečnější zařízení. Vybaveno je rozhraním USB 3.0 pro klasické připojení pomocí kabelu, dále má v sobě modul rozhraní Wi-Fi 802.11 b/g/n a také vlastní baterii typu Li-pol s kapacitou 5200 mAh. Ta může jednak napájet samotný box a jeho disk v případě připojení přes Wi-Fi a nebo také posloužit pro dobíjení dalších zařízení, což se bude hodit na cestách. Baterie má stačit na 6,5hodinový aktivní provoz disku s Wi-Fi.

Pomocí rozhraní Wi-Fi se může k instalovanému disku najednou připojit až pět uživatelů, kteří získají přístup k uloženým datům. A pokud na to výkon a datová šířka tedy bude stačit, můžeme z jednoho ZM-WE450 přehrávat hudbu či video na pěti různých zařízení.

Dále nám Zalman připravil příslušné aplikace Z-Drive Air pro systémy Android a iOS, které nám umožní připojit se k disku přes Wi-Fi, přičemž ten pak může fungovat v režimu Bridge, a tedy poskytnout internetové připojení z jiné sítě WLAN. Box podporuje až 2TB pevné disky s rozhraním SATA 3 Gbps a jeho rozměry jsou 135 x 88 x 22,7 mm.

Cena byla stanovena na 1690 Kč s daní a záruka má standardní dva roky.


ModelZALMAN ZM-WE450
Podporované USB rozhraní2.0
3.0
Podporované SATA rozhraníI, II, III (až 300 Mb/s)
Podporované standardy Wi-Fi802.11 b/g/n
Kompatibilní typy a druhy disků2.5” - SSD, HDD, s kapacitou až 2 TB
Maximální rychlost přenosu dat480 Mb/s (pro USB 2.0)
5 Gb/s (pro USB 3.0)
150 Mb/s (pro 802.11 n)
FunkceBezdrátový přenosný disk
Externí disk USB 3.0
Power bank
NabíjeníZ USB portu
Rozměry145 (D) x 88 (Š) x 22,7 (V) mm
BaterieLithium-polymerová s kapacitou 5200 mAh
Podporované souborové systémyFAT32, NTFS
Sada obsahujeŠroubovák, textilní taška, kabel USB 3.0, montážní šrouby, gumové patky, návod k obsluze


Zdroj: TZ Zalman
Nejpopulárnější pevné disky
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik