www.svethardware.cz
>
>
>
>

Zalman H1 slibuje inteligentní chlazení

Zalman H1 slibuje inteligentní chlazení
, , aktualita
Korejský Zalman si připravil novou velkou skříň s jednoduchým označením H1, která slibuje inovativní funkce. Využívá k tomu uzavíratelné průduchy v horním panelu, které se otevřou až tehdy, když teplota uvnitř překročí jistou mez.reklama
Nový velký tower Zalman H1 se tedy chlubí svými inovativními funkcemi a doplňky, jimiž má vévodit automatický ventilační systém AHV. Vedle toho tu máme také regulátor otáček ventilátorů, systém modulárních diskových pozic a místo pro řadu komponent.

Systém AHV se skládá z horních průduchů, ventilátorů, snímače teploty a elektroniky, která zajistí, aby se po překročení 35 °C nebo 45 °C vrchní průduchy automaticky otevřely a ventilátory pod nimi zapnuly. To tedy můžeme nechat na automatice, popřípadě lze systém ovládat i ručně.

Pomocí třech knoflíků na vrchním panelu také budeme moci ovládat otáčeky ventilátorů vepředu, vzadu a nahoře. Poblíž jsou pak prvky pro nastavení systému AHV a dále samozřejmě nechybí ani porty, a to dva USB 3.0 a také dva USB 2.0, vedle nichž tu máme sluchátkový výstup a mikrofonní vstup.

V základním balení se nachází čtyři ventilátory, a to přední 200mm s modrým LED podsvícením, zadní 120mm a dva vrchní rovněž 120mm. Dle očekávání nechybí ani podpora radiátorů vodního chlazení ani prachové filtry. Pro lepší přístup předního ventilátoru ke vzduchu také poslouž sklopitelný přední panel.

Uvnitř této skříně máme prostor s rozměry 472 x 370 mm, což postačí i na základní desky formátu E-ATX a až 370 mm dlouhé grafické karty. Těch může být až devět, pro mechaniky jsou tu tři pozice, pro pevné disky sedm, z nichž tři jsou typu Hot-swap s podporou i 2,5" SSD. Samozřejmostí jsou otvory v trayi pro správu kabeláže a dále pak antivibrační gumové patky a podložky u HDD, vodicí lišta pro podepření karet a otvory pro přivedení hadiček externího radiátoru vodního chlazení.


ModelZALMAN H1
Typ skříněFull Tower ATX
Typ podporované základní deskyStandard ATX / Mini-ITX / Micro ATX / BTX / E-ATX
Typ podporované grafické kartyDélka až 370 mm
Rozměry237 (Š) x 551 (V) x 569 (D) mm
MateriálOcel, plast, hliník
Počet pozicí3 interní pozice 5.25”
7 interních pozic 3.5”/2.5”, včetně 3 Hot-Swap
1 společná interní pozice 5.25”/3.5”/2.5”
Počet rozšiřujících slotů9
Větrání1 x 120 mm zadní
1 x 200 mm přední s LED podsvícením
2 x 120 mm horní
I/O porty (čelní panel)2 x USB 3.0
2 x USB 2.0
1 vstup na mikrofon
1 sluchátkový výstup
Doplňky- AHV systém (automatické řízení horního větrání),
- 2-kanálový regulátor otáček,
- ukazatel teploty,
- modulární HDD pozice,
- vodicí lišta VGA
BarvaČerná


Zdroj: TZ Zalman

Zalman H1
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu" Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu"
Společnost Google pro svou službu Translate připravila nový překladový systém GNMT, o němž říká, že výrazně sníží počet chyb. Google dokonce uvádí, že se úroveň překladu systému GNMT blíží tomu, čeho jsou schopni lidé.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek