www.svethardware.cz
>
>
>
>

Zalman uvedl levnou a líbivou skříň Z11 Neo

Zalman uvedl levnou a líbivou skříň Z11 Neo
, , aktualita
Již dříve jsme se mohli dozvědět o chystané skříni Zalman Z11 Neo, která má dle mého názoru povedený vzhled. Ten by se měl zamlouvat především těm, kteří mají rádi výraznější design, který přesto není přeplácaný.reklama
Zalman Z11 Neo staví na starším modelu Z11 Plus a sllibuje nám prostorný interiér, promyšlené chlazení s pěti již nainstalovanými ventilátory a také působivý vzhled.

Její chladicí systém má připravenou alespoň jednu ventilátorovou pozici na každé straně, tedy vyjma bočnic. Vepředu tak máme dva 80mm ventilátory, a to ne nad sebou, ale vedle sebe u bočních průduchů předního panelu. Dále máme vepředu ještě jeden 120mm ventilátor. Nahoře jsou dvě 120mm pozice, z toho jedna zaplněna pomocí ventilátoru s modrými LED, vzadu je jeden 120mm ventilátory bez podsvícení a nakonec tu máme dole ještě jednu 120mm pozici. Celkem tedy dostaneme pět ventilátorů.

Do horní pozice, jak ukazuje obrázek interiéru, lze navíc umístit až 240mm radiátor vodního chlazení, přičemž hloubka zdroje může být až 250 mm, chladič procesoru může být vysoký maximálně 175 mm a grafická karta až 400 mm dlouhá. K dispozici je přitom šest pozic pro pevné disky ve dvou šachtách, které pojmou i 2,5" zařízení, pro něž tu najdeme i dvě další vyhrazené pozice. Pro 5,25" mechaniky tu máme tři pozice.

Horní panel skříně nese po dvou portech USB 3.0 a 2.0 a dále jako obvykle dva audio konektory plus tlačítka Power a Reset. Vrchní panel také nabídne odkládací plochu pro drobnosti. Rozměry skříně jsou 515 x 205 x 465 mm, ovšem hmotnost výrobce neprozradil. A nakonec nesmíme zapomenout na cenu, která činí 1850 Kč s daní a dvouletou zárukou. Aktuální cena v obchodech je však podstatně vyšší, protože v posledních dnech šla z nějakého důvodu prudce nahoru.


ModelZALMAN Z11 Neo
Typ skříněMidi Tower ATX
Podpora základních desekStandard ATX / Mini ITX / Micro ATX
Podpora grafických karetDélka až 400 mm
Rozměry515 (D) x 205 (Š) x 465 (V) mm
MateriálOcel, plast
Počet pozicí3 interní pozice 5.25”
6 interních pozic 3.5” / 2.5”
2 externí pozice 2.5”
Počet rozšiřujících slotů7
Větrání2 x 80 mm přední
1 x 120 mm přední s LED podsvícením
1 x 120 mm horní s LED podsvícením
1 x 120 mm zadní
I/O porty (čelní panel)2 x USB 3.0
2 x USB 2.0
1 mikrofonový vstup
1 sluchátkový výstup
BarvaČerná


Zdroj: TZ Zalman

Zalman Z11 NEO
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější skříně
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek