www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

ZOTAC a první ZBOX s Windows 8.1 with Bing

ZOTAC a první ZBOX s Windows 8.1 with Bing
, , aktualita
Microsoft nedávno vypustil do světa levný systém Windows 8.1 with Bing, který se má instalovat do rovněž levných počítačů se spíše nižším výkonem. Použije je také ZOTAC u čtyřech verzích svých nettopů ZBOX.reklama
V nabídce tedy jsou celkem čtyři nettopy ZOTAC ZBOX Plus, které jsou vybaveny 64bitovým operačním systémem Windows 8.1 with Bing. Výhodou pro koncové uživatele by měla být nižší cena takových počítačů, neboť v jejich případě by se snížená cena systému měla do té celkové znatelně promítnout.

Mezi nové modely patří ZBOX CI320 nano, ZBOX CA320 nano, ZBOX BI320 a ZBOX ID18. Všechny mají společné 2 GB paměti DDR3, 64GB SSD, gigabitový Ethernet, HDMI s podporou HDCP a samozřejmě také operační systém.

ZBOX CI320 nano je založen na procesoru Intel Celeron N2930 se čtyřmi jádry pracujícími až na 2,16 GHz. ZBOX CA320 nano má zase APU AMD A6-1450 také se čtyřmi jádry, ale na 1,4 GHz. Oba tyto počítače se spoléhají na integrovanou grafiku a mají také rozhraní DisplayPort, čtečku karet 3 v 1, Wi-Fi 802.11ac plus Bluetooth 4.0 a také čtyři porty USB 3.0 vedle dvou USB 2.0.

ZBOX BI320ZBOX ID18 si jsou velmi podobné. První z nich nese procesor Intel Celeron 2957U (dvoujádro, 1,4 GHz), 4x USB 3.0 a 2x USB 2.0. Druhý pak má Intel Celeron 1037U (dvoujádro, 1,8 GHz), 2x USB 3.0 a 4x USB 2.0. Tyto počítače mají vedle HDMI rozhraní DVI, čtečku karet 6 v 1, podporu pro další 2,5" úložné zařízení, ale už ne rozhraní Wi-Fi nebo Bluetooth.

Zdroj: TZ ZOTAC
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  2 komentáře
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů