www.svethardware.cz
>
>
>
>

ZyXEL NWA1123-AC: Wi-Fi AC na stropě

ZyXEL NWA1123-AC: Wi-Fi AC na stropě
, , aktualita
ZyXEL si připravil nový přístupový bod s rozhraním Wi-Fi, který tak trochu mate tělem, protože spíše než AC připomíná detektor kouře. Budeme jej tedy montovat především na strop a využijeme jeho moderní rozhraní 802.11ac.reklama
ZyXEL NWA1123-AC má tedy jednoduchý diskovitý tvar a na stropě nebo zdi tak bude vcelku nenápadný. Jedná se o zařízení, které je určeno především pro firmy, hotely či jiné organizace, které chtějí zajistit konektivitu pro své zaměstnance či hosty.

Zařízení umožní připojení ve dvou pásmech, čili ve 2,4GHz a 5GHz pásmu, a slibuje vysoký výkon, a to především díky podpoře moderního standardu Wi-Fi 802.11ac.

Montovat ho budeme moci i do podhledů, pro což je NWA1123-AC schválen díky použitému materiálu LSOH. Dále tu máme Funkce technologie 11n pro zlepšení pokrytí, včetně LDPC, MLD a TX Beamforming, nechybí podpora 8/16 SSID a plánování frekvencí díky stejnému pokrytí signálem u frekvencí 2,4 GHz a 5 GHz. Veškeré specifikace najdete na webu výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ ZyXEL
Nejpopulárnější access pointy a routery
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek