www.svethardware.cz
>
>
>

27letý spoluzakladatel Etherea se stal nejmladším dolarovým miliardářem

27letý spoluzakladatel Etherea se stal nejmladším dolarovým miliardářem
, , aktualita
Jeden z několika zakladatelů kryptoměny Ethereum, Vitalik Buterin, má jen 27 let, ale už teď je dolarovým miliardářem, a to navíc nejmladším na světě. S rostoucí cenou kryptoměny Ethereum se jeho jmění rychle zvyšuje.
K oblíbeným
reklama
Vitalik Buterin se stal nejmladším miliardářem na světě ve věku pouhých 27 let. Je totiž jedním ze zakladatelů kryptoměny Ethereum, jejíž cena letí v posledních týdnech raketově nahoru. Buterin vlastní 333 520 ETH, takže před pár dny toto množství překonalo hodnotu jedné miliardy dolarů.
 
Vitalik Buterin
Vitalik Buterin, zdroj: TechCrunch [CC BY 2.0], přes Flickr
 
Nyní má s cenou Etherea 3785 USD v této kryptoměně částku už 1,26 miliardy USD. Jen za čtyři dny si tak "přišel" na čtvrt miliardy USD. Tržní kapitalizace Etherea je v kryptoměnách druhá za Bitcoinem. Konkrétně jde o 438 mld. USD, zatímco u Bitcoinu je to 1070 miliard. Je ale možné, že ETH Bitcoin v budoucnu předběhne. BTC za poslední měsíc vzrostl o 1 %, resp. 286 % za půl roku, u Etherea jde o +90 %, resp. +773 %.
 
Zdroj: forbes.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Svou misi na Venuši má také evropská ESA, ohlásila EnVision Svou misi na Venuši má také evropská ESA, ohlásila EnVision
NASA nedávno oznámila, že si chystá dvě nové vesmírné mise, které se tentokrát zaměří na opomíjenou planetu Venuše. Jedná se o mise DAVINCI+ a VERITAS a nyní se dozvídáme, že je doplní svou vlastní misí také ESA. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Výroba pamětí DDR5 překoná dnešní DDR4 v roce 2023 Výroba pamětí DDR5 překoná dnešní DDR4 v roce 2023
Dle společnosti Yolle Developpement zabývající se mimo jiné průzkumem hardwarových trhů bude nástup pamětí DDR5 velice silný. Už v roce 2023 se tak očekává, že z hlediska kapacity výroba DDR5 překoná dnešní DDR4. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Beats uvádí bezdrátová sluchátka Studio Buds Beats uvádí bezdrátová sluchátka Studio Buds
Beats přichází s novými bezdrátovými sluchátky Studio Buds. Ty mají kompaktnější design než Powerbeats Pro a pochopitelně přinesou odolnost vůči vodě i funkci aktivního potlačení okolního hluku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
WD: SSD s 5bitovými PLC paměťmi jen tak nebudou, kde je problém? WD: SSD s 5bitovými PLC paměťmi jen tak nebudou, kde je problém?
Společnost Western Digital má jako jeden z největších výrobců pamětí typu NAND Flash jistě přehled o jejich vývoji a přitom říká, že po pamětech s buňkami QLC nastane delší pauza, než nastoupí PLC s pěti bity na buňku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Za 28 milionů USD do vesmíru? Blue Origin vydražilo lístek na první let s posádkou Za 28 milionů USD do vesmíru? Blue Origin vydražilo lístek na první let s posádkou
Společnost Blue Origin vyšle svou New Shepard s prvními lidskými pasažéry do vesmíru. Už je známo, že dva členové posádky budou Jeff Bezos a jeho bratr, přidá se k nim ale i vítěz aukce, který zaplatí 28 milionů USD.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře