2K Games vytvořili nové studio pro oživení série Bioshock

2K Games vytvořili nové studio pro oživení série Bioshock
, , aktualita
Společnost 2K Games se rozhodla znovu oživit sérii Bioshock, a to pochopitelně pomocí zbrusu nového titulu, který ovšem nebude vyvíjet žádné z existujících studií. Vytvořeno bylo pro tento účel zcela nové. 
K oblíbeným
reklama
Série Bioshock je nezapomenutelná díky svému originálně pojatému světu, jenž by se dal zařadit do steampunku, i když poněkud falloutovsky laděného. Tato řada dokázala oslovit miliony zákazníků, ostatně se prodalo na 34 milionů kopií, ovšem od roku 2014 můžeme už jen vzpomínat, jaké to všechno bylo, neboť v onom roce Irrational Games zavřeli krám, studio bylo postupně rozpuštěno a zbytek se orientoval na vývoj menších titulů pro 2K Games, jimž zůstala práva na Bioshock. 
 
 
A tato práva nyní 2K Games využijí prostřednictvím nově vytvořeného studia Cloud Chamber, které bude vyvíjet jednak v San Francisco Bay a pak i v Montréalu. Povede jej Kelly Gilmore, veteránka mezi vývojáři s 22 lety zkušeností ve Firaxis. 
 
 
Pod jejím vedením také nebudou žádní zelenáči, ostatně do projektu se dostanou právě i ti, kteří pracovali na předchozích titulech Bioshock, a sice konkrétně Hoagy de la Plante (Creative Director), Scott Sinclair (Art Director) a Jonathan Pelling (Design Director). Ostatní dříve pracovali na hrách ze sérií Call of Duty, Assassin's Creed, Star Wars, Battlefield nebo Walking Dead, takže pro vývoj 3D akční hry mají jistě tu správnou průpravu. Tedy pokud budeme předpokládat, že chystaná hra půjde v tematických šlépějích svých předchůdkyň. 
 
Je ostatně jasné, že vývoj musí být teprve na začátku, když se nyní dozvídáme o vytvoření studia Cloud Chamber. Nicméně David Ismailer, prezident firmy 2K Games, ve svém vyjádření uvedl, že se nemůže dočkat toho, jaká bude tato ikonická FPS (first-person shooter) vytvořená novým týmem Cloud Chamber. Čili milostnou adventuru se z Bioshocku asi nikdo udělat nechystá, nedej bože snad mobilní hru. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel Comet Lake-S až v druhém kvartálu, Rocket Lake-S v příštím roce Intel Comet Lake-S až v druhém kvartálu, Rocket Lake-S v příštím roce
Dle zprávy serveru Tom's Hardware měl Intel původně představit své Comet Lake-S, čili nová desktopová Core, již právě na CES 2020. To se ale nestalo a kvůli jistým problémům byl jejich nástup odložen. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Office 365 ProPlus násilně přenastaví vyhledávač na Bing Microsoft Office 365 ProPlus násilně přenastaví vyhledávač na Bing
Pokud uživatelé podnikových Office 365 ProPlus nemají v prohlížeči Google Chrome nastavený výchozí vyhledávač Bing, již brzy budou. Nová aktualizace balíčku Office si toto hodlá vynutit povinnou instalací doplňku.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
QNAP QTS 4.4.1: funkcemi nabitý systém pro váš NAS QNAP QTS 4.4.1: funkcemi nabitý systém pro váš NAS
V dnešní recenzi se podíváme na schopnosti operačního systému QTS 4.4.1 pro NASy od QNAPu. Možnosti tohoto systému totiž daleko přesahují jen prosté ukládání dat na síťový disk a základní multimediální funkce.
Dnes, recenze, Milan Šurkala1 komentář
Intel Core i5-10300H ukázal v benchmarku solidní výkon Intel Core i5-10300H ukázal v benchmarku solidní výkon
Už brzy bychom se měli dočkat nových mobilních procesorů Intel Core 10. generace na architektuře Comet-Lake H. Jedním z procesorů by měl být i Core i5-10300H, který ukázal v uniklém benchmarku velmi slušný výkon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Databáze Microsoftu s 250 miliony údaji se volně válela na Internetu Databáze Microsoftu s 250 miliony údaji se volně válela na Internetu
Společnost Microsoft oznámila, že kvůli špatně nakonfigurované databázi vytvořila nechtěný bezpečnostní problém. Databáze zhruba 250 milionů případů z uživatelské podpory se totiž volně objevila na Internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala