www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

6× 2 GB DDR3 1600 MHz, to je 12GB kit od Mushkinu

6× 2 GB DDR3 1600 MHz, to je 12GB kit od Mushkinu
, , aktualita
Nehalem je na trhu poměrně krátkou dobu a mnoho výrobců už své sady pamětí nabídlo. Pokud jste si ani doposud nevybrali, protože Vám nedostačovala jejich kapacita, zkuste se podívat do nabídky společnosti Mushkin. Ta připravuje novou sadu...
K oblíbeným
reklama
Nehalem je na trhu poměrně krátkou dobu a mnoho výrobců už své sady pamětí nabídlo. Pokud jste si ani doposud nevybrali, protože Vám nedostačovala jejich kapacita, zkuste se podívat do nabídky společnosti Mushkin. Ta připravuje novou sadu pamětí Mushkin HP3 995659.

Jedná se celkem o šest 2GB modulů. Výsledkem je celková kapacita 12 GB o pracovním kmitočtu 1600 MHz při časování 9–9–9–27. K výhodám patří nízké napájecí napětí 1,5 – 1,6 V. Jedinou nevýhodou je 6 modulů – ne všechny desky mají takový počet slotů. Sada by měly být dostupná na pultech obchodů koncem ledna za 500 €.


Ilustrační obrázek ze stránek Mushkinu


Zdroj: TechConnect
reklama
Nejnovější články
Benchmark potvdil, že Core i3 dostane Hyper-Threading Benchmark potvdil, že Core i3 dostane Hyper-Threading
Vypadá to, že v rámci konkurenčního boje s úspěšnými procesory AMD Ryzen se low-endové čipy Intel Core i3 dočkají výkonnostní vzpruhy. V 10. generaci Core by totiž měly dostat podporu Hyper-Threadingu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
G.Skill představuje 32GB moduly až pro 256GB kity RAM G.Skill představuje 32GB moduly až pro 256GB kity RAM
Pokud potřebujete hodně paměti RAM, ale jste limitováni počtem slotů, přijdou vhod moduly s vysokou kapacitou. Společnost G.Skill proto přichází s 32GB moduly a sety pamětí s celkovou kapacitou až 256 GB.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Kryptoměnu Libra opouští i Mastercard, Visa, eBay,... Kryptoměnu Libra opouští i Mastercard, Visa, eBay,...
Facebook svou kryptoměnu Libra asi opravdu jen tak neprosadí a neuvede do reálného života. Poté, co projekt opustil PayPal, oznámily podobný krok i další společnosti, navíc jde o ty nejdůležitější jako Mastercard nebo Visa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Google Stadia využije prediktivní AI pro záporné latence Google Stadia využije prediktivní AI pro záporné latence
Mnozí předpovídají herní streamovací službě Google Stadia neúspěch, protože přenos videa přes Intenet musí zákonitě způsobovat nepřekonatelné latence v hraní. Google však tvrdí, že latence nebudou problém. Díky AI mají být dokonce záporné.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
TP-Link uvádí levné Wi-Fi 6 routery Archer AX1500 a AX3000 TP-Link uvádí levné Wi-Fi 6 routery Archer AX1500 a AX3000
TP-Link přichází s relativně levnými W-Fi routery řady Archer, které podporují nový standard Wi-Fi 6 (802.11ax). Slibují tak vysokou propustnost a maximální přenosové rychlosti až 1,5 Gbps, resp. 3,0 Gbps.
11.10.2019, aktualita, Milan Šurkala26 komentářů