www.svethardware.cz
>
>
>
>

88400 prodaných konzolí PlayStation 3 za první dva dny

88400 prodaných konzolí PlayStation 3 za první dva dny
, , aktualita
Nová konzole společnosti Sony je v Japonsku v prodeji dva dny. Nyní společnost oznámila počet prodaných těchto konzolí PlayStation 3. Dva dny od vypuštění se jich totiž prodalo více než 88 400 kusů. Podle odhadů budou dostupné zásoby brzy...
K oblíbeným
reklama
Nová konzole společnosti Sony je v Japonsku v prodeji dva dny. Nyní společnost oznámila počet prodaných těchto konzolí PlayStation 3. Dva dny od vypuštění se jich totiž prodalo více než 88 400 kusů.


Podle odhadů budou dostupné zásoby brzy vyprodány, neboť Sony uvolnilo na začátek pouze 100 000 kusů. Premiéra této konzole v USA je naplánovaná na 17. listopadu. Konkurenční Wii společnosti Nintendo bude vypuštěno 19. listopadu tohoto roku.

Zdroj: laptoplogic
reklama
Nejnovější články
Microsoft ustupuje a vrací jednodušší nastavení preferovaného prohlížeče Microsoft ustupuje a vrací jednodušší nastavení preferovaného prohlížeče
Microsoft se rozhodl, že nebude nijak zvlášť agresivně prosazovat nové Windows 11, což je ostatně vzhledem k jejich hardwarovým požadavkům pochopitelné, ale svou pozornost přesunul k prohlížečům. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Raptor Lake se ukázal s 24 jádry Intel Raptor Lake se ukázal s 24 jádry
Raptor Lake by se mohly stát vůbec prvními procesory pro běžná PC, které nabídnou celkem 24 fyzických jader, na což ukazuje záznam v benchmarku Crossmark. Dle výsledků jde zatím o raný kus, který byl testován. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Redmi uvádí 27" Monitor Pro s rozlišením WQHD Redmi uvádí 27" Monitor Pro s rozlišením WQHD
Xiaomi uvedlo dva 27" monitory. Tím prvním z nich byla 4K verze v rámci značky Xiaomi určená pro profesionály, ten druhý pak byl uveden v low-endové značce Redmi. Snížilo se tak např. rozlišení na WQHD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Zloději aut využívají Apple AirTag ke sledování cílových aut Zloději aut využívají Apple AirTag ke sledování cílových aut
Už při uvedení přívěšků Apple AirTag se hodně mluvilo o jejich zneužívání. Proti němu sice Apple nasadil detekci sledování, ale jak je vidět v Kanadě, nemusí to vždy stačit. AirTagy měly údajně pomoci už k pěti krádežím luxusních aut.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Ceny Li-Ion baterií pro EV klesly na $132 za kWh, chvíli možná nebude lépe Ceny Li-Ion baterií pro EV klesly na $132 za kWh, chvíli možná nebude lépe
Ceny lithiových akumulátorů jsou pro budoucnost velmi důležité. Ovlivní nejen ceny aut na elektřinu, ale také úložiště, jejichž význam narůstá s narůstajícím podílem nestabilních obnovitelných  zdrojů elektrické energie. Cena klesá, ale už jen pomalu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář